• Bateria Przeciwlotnicza 25bdow

Bateria Przeciwlotnicza 25bdow

2021-05-21
Cena: 10,57 zł
Bateria Przeciwlotnicza 25bdow - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Znajdująca się w naszej gamie produktów naszywka Bateria Przeciwlotnicza 25 BDOW jest unikatowym produktem, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi militariów. Produkt powstał tak, aby haft był maksymalnie precyzyjny oraz posiadał wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły odpowiadające wzorowi. Naszywka dostępna w naszym asortymencie została wykonana w kolorze khaki i posiada podszycie rzepem, co znacznie ułatwia jej noszenie oraz mocowanie do wybranego stroju. Naszywka Bateria Przeciwlotnicza 25 BDOW jest unikatowym produktem, który warto mieć w swojej kolekcji, jeśli jest się miłośnikiem wojska.</p> <h2>Bateria Przeciwlotnicza 25 BDOW - sklep</h2> <p>Produkt wyróżnia się korzystną ceną, która dopasowana jest do oczekiwań klientów. W naszym sklepie dbamy o zadowolenie kupujących, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom, abyś każdorazowo był usatysfakcjonowany z dokonanego zakupu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, możesz się z nami skontaktować, a my postaramy się pomóc w podjęciu korzystnej decyzji.</p>
  • podkład: khaki materiał kontraktowy
  • wymiary: 80mm
  • obszycie: khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Znajdująca się w naszej gamie produktów naszywka Bateria Przeciwlotnicza 25 BDOW jest unikatowym produktem, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi militariów. Produkt powstał tak, aby haft był maksymalnie precyzyjny oraz posiadał wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły odpowiadające wzorowi. Naszywka dostępna w naszym asortymencie została wykonana w kolorze khaki i posiada podszycie rzepem, co znacznie ułatwia jej noszenie oraz mocowanie do wybranego stroju. Naszywka Bateria Przeciwlotnicza 25 BDOW jest unikatowym produktem, który warto mieć w swojej kolekcji, jeśli jest się miłośnikiem wojska.

Bateria Przeciwlotnicza 25 BDOW - sklep

Produkt wyróżnia się korzystną ceną, która dopasowana jest do oczekiwań klientów. W naszym sklepie dbamy o zadowolenie kupujących, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom, abyś każdorazowo był usatysfakcjonowany z dokonanego zakupu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, możesz się z nami skontaktować, a my postaramy się pomóc w podjęciu korzystnej decyzji.