• Starszy Kapral naszywka wz2010

Starszy Kapral naszywka wz2010

2021-05-21
Cena: 6,50 zł
Starszy Kapral naszywka wz2010 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Starszy kapral - naszywka WZ2010 stanowi emblemat ze wskazanym stopniem wojskowym, wyprodukowany z najwyższej jakości materiału. Element w jasny i czytelny sposób stanowi informację o tym, gdzie w hierarchii znajduje się żołnierz.</p> <p>Starszy kapral - naszywka WZ2010 dostępna w naszym sklepie w niskiej cenie wykonana została z mieszanki bawełny oraz poliestru. Ponadto wyposażyliśmy ją w rzep, przy pomocy którego możliwe jest przymocowanie emblematu do odzieży, na czapkę wojskową oraz na elementy oporządzenia z naszytą wcześniej taśmą Velcro. </p> <h2>Naszywka WZ2010 starszy kapral - wysoka jakość</h2> <p>Symbol wskazanego stopnia wojskowego wyhaftowany został czarną nicią na materiale będącym kamuflażem polowym o wzorze 2010. Do obszycia emblematu użyto nitki w odcieniu khaki. Naszywka starszego kaprala WZ2010 posiada standardowe wymiary - 85mm x 70mm.</p> <p>Haft emblematu wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego też cechuje się on wysoką jakością wykonania. Jednocześnie jest solidny, wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.</p>
  • podkład: wz2010 materiał kontraktowy
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Starszy kapral - naszywka WZ2010 stanowi emblemat ze wskazanym stopniem wojskowym, wyprodukowany z najwyższej jakości materiału. Element w jasny i czytelny sposób stanowi informację o tym, gdzie w hierarchii znajduje się żołnierz.

Starszy kapral - naszywka WZ2010 dostępna w naszym sklepie w niskiej cenie wykonana została z mieszanki bawełny oraz poliestru. Ponadto wyposażyliśmy ją w rzep, przy pomocy którego możliwe jest przymocowanie emblematu do odzieży, na czapkę wojskową oraz na elementy oporządzenia z naszytą wcześniej taśmą Velcro. 

Naszywka WZ2010 starszy kapral - wysoka jakość

Symbol wskazanego stopnia wojskowego wyhaftowany został czarną nicią na materiale będącym kamuflażem polowym o wzorze 2010. Do obszycia emblematu użyto nitki w odcieniu khaki. Naszywka starszego kaprala WZ2010 posiada standardowe wymiary - 85mm x 70mm.

Haft emblematu wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego też cechuje się on wysoką jakością wykonania. Jednocześnie jest solidny, wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.