• 66 Dywizjon Lotniczy Naszywka

66 Dywizjon Lotniczy Naszywka

2021-05-21
Cena: 13,82 zł
66 Dywizjon Lotniczy Naszywka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka 66 Dywizjon Lotniczy została wykonana z wysokiej jakości filcu w kolorze szarym. Dzięki użyciu nici haftowych element jest bardzo solidny oraz wytrzymały. Do wykończenia obramowania naszywki użyto nici w odcieniu piaskowym szarym. Zaś do wykonania samego haftu przedstawiającego godło zastosowano odpowiadające kolory, aby jak najlepiej odwzorować jego oblicze. Całość pięknie współgra ze sobą i tworzy świetnej jakości pamiątkową odznakę 66 Dywizjonu Lotniczego.</p> <p>Naszywka 66 Dywizjonu Lotniczego podszyta została mocnym rzepem, który zapewnia ochronę przed rozwarstwieniem się, a także umożliwia przymocowanie do odzieży wojskowej.</p> <h2>Naszywka 66 Dywizjonu Lotniczego w extremewear.pl</h2> <p>Oferowana przez nasz sklep naszywka prezentująca godło 66 Dywizjonu Lotniczego jest w kształcie koła, a jej wymiar wynosi 75 mm. Haft znajdujący się na elemencie wykonany został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu intensywne użytkowanie produktu, a także jego kontakt z odzieżą nie będą powodowały jego uszkodzeń. Zamów naszywkę 66 Dywizjonu Lotniczego w sklepie Extremewear w korzystnej cenie.</p> <p></p>

66 Dywizjon Lotniczy Naszywka

  • podkład: filc szary
  • wymiar: 75mm
  • rzep: naszywka podszyta mocnym rzepem
  • obszycie: piaskowe/szare
  • producent: Extremewear Polska
Ilość

Naszywka 66 Dywizjon Lotniczy została wykonana z wysokiej jakości filcu w kolorze szarym. Dzięki użyciu nici haftowych element jest bardzo solidny oraz wytrzymały. Do wykończenia obramowania naszywki użyto nici w odcieniu piaskowym szarym. Zaś do wykonania samego haftu przedstawiającego godło zastosowano odpowiadające kolory, aby jak najlepiej odwzorować jego oblicze. Całość pięknie współgra ze sobą i tworzy świetnej jakości pamiątkową odznakę 66 Dywizjonu Lotniczego.

Naszywka 66 Dywizjonu Lotniczego podszyta została mocnym rzepem, który zapewnia ochronę przed rozwarstwieniem się, a także umożliwia przymocowanie do odzieży wojskowej.

Naszywka 66 Dywizjonu Lotniczego w extremewear.pl

Oferowana przez nasz sklep naszywka prezentująca godło 66 Dywizjonu Lotniczego jest w kształcie koła, a jej wymiar wynosi 75 mm. Haft znajdujący się na elemencie wykonany został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu intensywne użytkowanie produktu, a także jego kontakt z odzieżą nie będą powodowały jego uszkodzeń. Zamów naszywkę 66 Dywizjonu Lotniczego w sklepie Extremewear w korzystnej cenie.