• Emblemat Flaga PL olive
  • Emblemat Flaga PL olive

Emblemat Flaga PL olive

2021-05-21
Cena: 7,24 zł
Emblemat Flaga PL olive - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Emblemat flaga PL olive</h2> <p style="text-align:justify;">Emblematy wojskowe nie służą jedynie identyfikacji żołnierzy. Według wielu opinii stanowią także wyraźne symbole patriotyzmu. Dlatego w naszym sklepie oferujemy naszywkę flagę Polski w wersji zgaszonej.</p> <p style="text-align:justify;">Emblemat flagi Polski został wykonany z gumy (PVC) w czarnym i zielonym kolorze. Ma zaokrąglone brzegi oraz matowe wykończenie, a dzięki rzepowi łatwo przyczepisz go do munduru.</p> <p style="text-align:justify;">Solidność wykonania, trwałość PVC i niska cena sprawiają, że naszywka ta jest chętnie kupowana przez żołnierzy oraz osoby zainteresowane wojskiem.</p> <p></p>

Flaga Polski, wersja gaszona, wykonana z pvc (guma)

-wymiary: 5,8cm x 3,9cm
-przeczepiany na rzep

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Emblemat flaga PL olive

Emblematy wojskowe nie służą jedynie identyfikacji żołnierzy. Według wielu opinii stanowią także wyraźne symbole patriotyzmu. Dlatego w naszym sklepie oferujemy naszywkę flagę Polski w wersji zgaszonej.

Emblemat flagi Polski został wykonany z gumy (PVC) w czarnym i zielonym kolorze. Ma zaokrąglone brzegi oraz matowe wykończenie, a dzięki rzepowi łatwo przyczepisz go do munduru.

Solidność wykonania, trwałość PVC i niska cena sprawiają, że naszywka ta jest chętnie kupowana przez żołnierzy oraz osoby zainteresowane wojskiem.