• Czapka z daszkiem moro + naszywka

Czapka z daszkiem moro + naszywka

2021-05-21
Cena: 21,94 zł
Czapka z daszkiem moro + naszywka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Czapka z daszkiem moro wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które zachowują swoją wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu można z niej korzystać również przy działaniach outdoorowych. Dodatkową zaletą w tym zakresie jest z pewnością kolorystyka, ponieważ czapka została utrzymana w barwach kamuflażu pantery. </p> <p>Czapka moro z daszkiem posiada bardzo praktyczne regulowane zapięcie na rzep, co sprawia, że bez problemu można dostosować jej wymiary do indywidualnych potrzeb użytkownika. Obsługa rzepu jest bardzo prosta, dlatego regulacja może w każdej chwili, ponieważ zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Produkt dostępny w naszym sklepie wyróżnia się także możliwością zastosowania specjalnej naszywki. Dzięki temu można dowolnie spersonalizować czapkę z daszkiem. Moro pokrywa cały materiał z wyjątkiem tyłu, gdzie zastosowano praktyczną siateczkę. Jest ona niezbędna do zapewnienia odpowiedniej wentylacji w każdych warunkach, przez co praktyczna czapka doskonale sprawdza się nawet w cieplejszych miesiącach.</p> <h2>Czapka z daszkiem męska moro w atrakcyjnej cenie</h2> <p>Opinie na temat tego produktu są bardzo pozytywne nie bez powodu. Użytkownicy doceniają przede wszystkim wysoki komfort noszenia. Decyduje o tym przede wszystkim lekkość czapki z daszkiem moro wykonanej z odpowiedniego materiału. Jednocześnie przy zachowaniu właściwej masy tkanina jest bardzo wytrzymała, dlatego można korzystać z prezentowanego nakrycia głowy nawet w trudnych warunkach. </p> <p></p> <p>W naszym sklepie dostępna jest czapka wysokiej jakości, która nie dość, że wykazuje doskonałą wytrzymałość, to jeszcze przez obecność praktycznej siateczki efektywnie oddaje ciepło. Bez żadnych przeszkód można więc ją wykorzystywać jako praktyczne uzupełnienie całego stroju również w letnich miesiącach, kiedy to zachodzi konieczność osłonięcia się przed ostrym słońcem. Cena czapki moro z daszkiem również jest bardzo przystępna, co stanowi kolejną zachętę do jej zakupu. W razie dodatkowych pytań na temat produktu serdecznie zapraszamy do kontaktu.</p>

CZAPKA TAKTYCZNA CAMO

  • kamuflaż pantera
  • miejsce na naszywkę z rzepem dzięki panelom velcro o wymiarach 9 x 5 cm
  • regulowane zapięcie na rzep
  • tył z siateczki pozwalającej na swobodne oddawanie ciepła
  • ​niska waga przy mocnym i wytrzymałym materiale
Ilość

Czapka z daszkiem moro wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które zachowują swoją wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu można z niej korzystać również przy działaniach outdoorowych. Dodatkową zaletą w tym zakresie jest z pewnością kolorystyka, ponieważ czapka została utrzymana w barwach kamuflażu pantery. 

Czapka moro z daszkiem posiada bardzo praktyczne regulowane zapięcie na rzep, co sprawia, że bez problemu można dostosować jej wymiary do indywidualnych potrzeb użytkownika. Obsługa rzepu jest bardzo prosta, dlatego regulacja może w każdej chwili, ponieważ zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Produkt dostępny w naszym sklepie wyróżnia się także możliwością zastosowania specjalnej naszywki. Dzięki temu można dowolnie spersonalizować czapkę z daszkiem. Moro pokrywa cały materiał z wyjątkiem tyłu, gdzie zastosowano praktyczną siateczkę. Jest ona niezbędna do zapewnienia odpowiedniej wentylacji w każdych warunkach, przez co praktyczna czapka doskonale sprawdza się nawet w cieplejszych miesiącach.

Czapka z daszkiem męska moro w atrakcyjnej cenie

Opinie na temat tego produktu są bardzo pozytywne nie bez powodu. Użytkownicy doceniają przede wszystkim wysoki komfort noszenia. Decyduje o tym przede wszystkim lekkość czapki z daszkiem moro wykonanej z odpowiedniego materiału. Jednocześnie przy zachowaniu właściwej masy tkanina jest bardzo wytrzymała, dlatego można korzystać z prezentowanego nakrycia głowy nawet w trudnych warunkach. 

W naszym sklepie dostępna jest czapka wysokiej jakości, która nie dość, że wykazuje doskonałą wytrzymałość, to jeszcze przez obecność praktycznej siateczki efektywnie oddaje ciepło. Bez żadnych przeszkód można więc ją wykorzystywać jako praktyczne uzupełnienie całego stroju również w letnich miesiącach, kiedy to zachodzi konieczność osłonięcia się przed ostrym słońcem. Cena czapki moro z daszkiem również jest bardzo przystępna, co stanowi kolejną zachętę do jej zakupu. W razie dodatkowych pytań na temat produktu serdecznie zapraszamy do kontaktu.