• Czapka z daszkiem trucker piaskowa + naszywka
  • Czapka z daszkiem trucker piaskowa + naszywka
  • Czapka z daszkiem trucker piaskowa + naszywka

Czapka z daszkiem trucker piaskowa + naszywka

2021-05-21
Cena: 21,94 zł
Czapka z daszkiem trucker piaskowa + naszywka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nasz sklep w swojej ofercie posiada wysokiej jakości czapkę z daszkiem Trucker piaskową w zestawie z naszywką. Wspomniana naszywka może zostać przymocowana do czapki przy pomocy zamontowanych na niej panelom velcro o wymiarach 9 cm x 5 cm. Dodatkowo naszywka wyposażona została w silny rzep, który gwarantuje jej utrzymywanie się na czapce. </p> <h2>Czapka z daszkiem męska Trucker - najlepsze opinie wśród naszych Klientów!</h2> <p>Oferowana przez nasz sklep, Trucker czapka z daszkiem jest niezwykle uniwersalna. Świetnie sprawdzi się zarówno na wszelkiego rodzaju wyprawy, jak i podczas codziennego użytku. Dodatkowym atutem oferowanego produktu jest obecność regulowanego zapięcia na rzep, przez co czapka znakomicie utrzymuje się na powierzchni głowy. Ponadto, tył czapki wykonany został z lekkiej siateczki, co pozwala na swobodne oddawanie ciepła. Oferowana przez nas czapka z daszkiem męska Trucker to zdecydowany hit wśród naszych klientów! Produkt cieszy się wyjątkowo korzystnymi opiniami!</p> <p></p>

CZAPKA TAKTYCZNA DESERT

  • kolor piaskowy
  • miejsce na naszywkę z rzepem dzięki panelom velcro o wymiarach 9 x 5 cm
  • regulowane zapięcie na rzep
  • tył z siateczki pozwalającej na swobodne oddawanie ciepła
  • ​niska waga przy mocnym i wytrzymałym materiale
Ilość

Nasz sklep w swojej ofercie posiada wysokiej jakości czapkę z daszkiem Trucker piaskową w zestawie z naszywką. Wspomniana naszywka może zostać przymocowana do czapki przy pomocy zamontowanych na niej panelom velcro o wymiarach 9 cm x 5 cm. Dodatkowo naszywka wyposażona została w silny rzep, który gwarantuje jej utrzymywanie się na czapce. 

Czapka z daszkiem męska Trucker - najlepsze opinie wśród naszych Klientów!

Oferowana przez nasz sklep, Trucker czapka z daszkiem jest niezwykle uniwersalna. Świetnie sprawdzi się zarówno na wszelkiego rodzaju wyprawy, jak i podczas codziennego użytku. Dodatkowym atutem oferowanego produktu jest obecność regulowanego zapięcia na rzep, przez co czapka znakomicie utrzymuje się na powierzchni głowy. Ponadto, tył czapki wykonany został z lekkiej siateczki, co pozwala na swobodne oddawanie ciepła. Oferowana przez nas czapka z daszkiem męska Trucker to zdecydowany hit wśród naszych klientów! Produkt cieszy się wyjątkowo korzystnymi opiniami!