• Czapka z daszkiem trucker TAKTYCZNA+ naszywka

Czapka z daszkiem trucker TAKTYCZNA+ naszywka

2021-05-21
Cena: 21,94 zł
Czapka z daszkiem trucker TAKTYCZNA+ naszywka - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>W niezwykle bogatej ofercie naszego sklepu znajduje się wysokiej jakości czapka taktyczna z daszkiem w odcieniu Olive. Oferowany przez nas produkt jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób cieniących sobie wygodę oraz perfekcyjną jakość wykonania. Dodatkowym plusem czapki z daszkiem Trucker jest możliwość przymocowania naszywki, dzięki zamontowanym na czapce panelom velcro o wymiarach 9 cm x 5 cm. Wspominana naszywka dzięki wyposażeniu jej w solidnej jakości rzep, gwarantuje trwałość i niezwykłą wytrzymałość. </p> <h2>Czapka z daszkiem taktyczna - opinie zadowolonych klientów!</h2> <p>Oferowana przez nas czapka taktyczna z daszkiem Trucker dzięki swemu przemyślanemu wyglądowi jest bardzo uniwersalna, przez co świetnie sprawdzi się przy każdej stylizacji. Do produkcji czapki użyto wysokiej jakości materiałów, przez co jest ona niezwykle solidna, wytrzymała i odporna na wszelkie warunki pogodowe. Tył oferowanej czapki został stworzony z delikatnej siateczki, która zapewnia komfort w postaci swobodnego oddawania ciepła. </p> <p></p>

CZAPKA TAKTYCZNA WOJSKOWA OLIVE

  • kolor OLIVE
  • miejsce na naszywkę z rzepem dzięki panelom velcro o wymiarach 9 x 5 cm
  • regulowane zapięcie na rzep
  • tył z siateczki pozwalającej na swobodne oddawanie ciepła
  • ​niska waga przy mocnym i wytrzymałym materiale
Ilość

W niezwykle bogatej ofercie naszego sklepu znajduje się wysokiej jakości czapka taktyczna z daszkiem w odcieniu Olive. Oferowany przez nas produkt jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób cieniących sobie wygodę oraz perfekcyjną jakość wykonania. Dodatkowym plusem czapki z daszkiem Trucker jest możliwość przymocowania naszywki, dzięki zamontowanym na czapce panelom velcro o wymiarach 9 cm x 5 cm. Wspominana naszywka dzięki wyposażeniu jej w solidnej jakości rzep, gwarantuje trwałość i niezwykłą wytrzymałość. 

Czapka z daszkiem taktyczna - opinie zadowolonych klientów!

Oferowana przez nas czapka taktyczna z daszkiem Trucker dzięki swemu przemyślanemu wyglądowi jest bardzo uniwersalna, przez co świetnie sprawdzi się przy każdej stylizacji. Do produkcji czapki użyto wysokiej jakości materiałów, przez co jest ona niezwykle solidna, wytrzymała i odporna na wszelkie warunki pogodowe. Tył oferowanej czapki został stworzony z delikatnej siateczki, która zapewnia komfort w postaci swobodnego oddawania ciepła.