• NASZYWKA FLAGA NIEMIEC EMBLEMAT PVC

NASZYWKA FLAGA NIEMIEC EMBLEMAT PVC

2021-05-21
Cena: 11,37 zł
NASZYWKA FLAGA NIEMIEC EMBLEMAT PVC - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka flaga Niemiec to specjalna nakładka wykonana z tworzywa sztucznego, czyli PVC. Jest to popularny element ozdobny i identyfikacyjny, z którego korzystają nie tylko służby mundurowe tego kraju. Emblemat flaga Niemiec można przykleić do różnych rodzajów odzieży, takich jak kurtki czy kamizelki. Nie ma także problemu z umieszczeniem go na plecaku czy torbie. Flaga Niemiec została podszyta mocnym rzepem, a w zestawie dostępnym w ofercie naszego sklepu dołączony jest również rzep miękki. Takie przygotowanie produktu znacznie ułatwia jego aplikację na wybrane miejsce. Atrakcyjna cena idzie w parze z doskonałą jakością, która jest widoczna już od samego początku noszenia. </p> <h2>Naszywka niemiecka flaga - opinie o produkcie </h2> <p>Emblemat flaga Niemiec wykonany jest z elastycznego materiału, dzięki czemu pozostaje on odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz prezentuje dużą trwałość. Flagę Niemiec na naszywce odwzorowano w postaci kawałków PVC w kolorze czarnym i czerwonym. W centralnej części flagi znajduje się pionowy pas koloru żółtego, który rozdziela te dwie części. Wykorzystany materiał w odpowiedni sposób uwydatnia kolory, dzięki czemu naszywka jest zgodna z rzeczywistymi kolorami niemieckiej flagi.</p> <h2>Emblemat flaga Niemiec - kiedy ją zastosować? </h2> <p>Naszywka niemiecka flaga znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Może być ona stosowana jako ozdoba na ubraniach, gadżet związany z kulturą niemiecką lub element oznaczający przynależność do jakiejś grupy. W każdym z przypadków montaż emblematu jest niezwykle prosty. </p> <p></p>

OPIS PRODUKTU:

  • Naszywka flaga NIEMIEC
  • Wymiary naszywki 55x30mm
  • materiał PVC
  • Podszyta mocnym rzepem, w komplecie również rzep miękki
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Naszywka flaga Niemiec to specjalna nakładka wykonana z tworzywa sztucznego, czyli PVC. Jest to popularny element ozdobny i identyfikacyjny, z którego korzystają nie tylko służby mundurowe tego kraju. Emblemat flaga Niemiec można przykleić do różnych rodzajów odzieży, takich jak kurtki czy kamizelki. Nie ma także problemu z umieszczeniem go na plecaku czy torbie. Flaga Niemiec została podszyta mocnym rzepem, a w zestawie dostępnym w ofercie naszego sklepu dołączony jest również rzep miękki. Takie przygotowanie produktu znacznie ułatwia jego aplikację na wybrane miejsce. Atrakcyjna cena idzie w parze z doskonałą jakością, która jest widoczna już od samego początku noszenia. 

Naszywka niemiecka flaga - opinie o produkcie 

Emblemat flaga Niemiec wykonany jest z elastycznego materiału, dzięki czemu pozostaje on odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz prezentuje dużą trwałość. Flagę Niemiec na naszywce odwzorowano w postaci kawałków PVC w kolorze czarnym i czerwonym. W centralnej części flagi znajduje się pionowy pas koloru żółtego, który rozdziela te dwie części. Wykorzystany materiał w odpowiedni sposób uwydatnia kolory, dzięki czemu naszywka jest zgodna z rzeczywistymi kolorami niemieckiej flagi.

Emblemat flaga Niemiec - kiedy ją zastosować? 

Naszywka niemiecka flaga znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Może być ona stosowana jako ozdoba na ubraniach, gadżet związany z kulturą niemiecką lub element oznaczający przynależność do jakiejś grupy. W każdym z przypadków montaż emblematu jest niezwykle prosty.