• Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER
  • Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER
  • Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER
  • Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER
  • Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER

Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER

2021-05-21
Cena: 24,38 zł
Prysznic turystyczny MFH 20l MFH TURIST SHOWER - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Prysznic turystyczny to praktyczne akcesorium, które bardzo często wykorzystywane jest podczas wypraw survivalowych, kempingu, czy ekstremalnych podróży. Łatwość użycia, regulacja strumienia wody, a także wielofunkcyjność to aspekty, które powinien spełniać każdy prysznic turystyczny. MHM to niemiecka firma, która od lat zajmuje się produkcją asortymentu militarnego i outdoorowego. W swojej ofercie posiadają wiele praktycznych akcesoriów survivalowych i kempingowych. Produkty z powodzeniem wykorzystywane są zarówno przez profesjonalne służby militarne, jak i również zwyczajnych miłośników ekstremalnych wypraw.</p> <h2>Prysznic turystyczny MFH</h2> <p>Prysznic turystyczny MFH to uniwersalny i solidnie wykonane akcesorium, które stanowi niezbędny element wyposażenia podczas ekstremalnych podróży, czy wymagających aktywności survivalowych. Akcesorium pozwala wykonać szybką kąpiel w miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do bieżącej wody. Produkt wykonany jest z materiału PCV, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i jednocześnie lekkością. Dzięki temu turystyczny prysznic może być z powodzeniem przechowywany w podręcznym plecaku – bez ryzyka obciążenia pleców. Przed wyprawą należy wypełnić pojemnik wodą. Ciecz nagrzewa się za pomocą promieni słonecznych. Pojemność opisywanego prysznicu turystycznego wynosi aż 20 litrów!</p> <h2>MHF – turystyczny prysznic – cena i opinie konsumentów</h2> <p>Prysznic turystyczny marki MHF zapewnia komfort użytkowania dzięki solidnie wykonanej rurce z kranikiem. Wysoką jakość produktu potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, Firma MHF cieszy się dużym zaufaniem wśród osób, które regularnie biorą udział w wyprawach kempingowych, czy survivalowych. Tworząc ofertę sprzedażową, nasz sklep zawsze dba o konkurencyjność cenową, a także o weryfikację jakości i funkcjonalności dostępnych na stronie produktów. Zapewniamy bezproblemowy przebieg transakcji płatniczej, szybką realizację zamówienia i terminową wysyłkę.</p>

PRYSZNIC TURYSTYCZNY 20L, MFH-NIEMCY

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Prysznic turystyczny to praktyczne akcesorium, które bardzo często wykorzystywane jest podczas wypraw survivalowych, kempingu, czy ekstremalnych podróży. Łatwość użycia, regulacja strumienia wody, a także wielofunkcyjność to aspekty, które powinien spełniać każdy prysznic turystyczny. MHM to niemiecka firma, która od lat zajmuje się produkcją asortymentu militarnego i outdoorowego. W swojej ofercie posiadają wiele praktycznych akcesoriów survivalowych i kempingowych. Produkty z powodzeniem wykorzystywane są zarówno przez profesjonalne służby militarne, jak i również zwyczajnych miłośników ekstremalnych wypraw.

Prysznic turystyczny MFH

Prysznic turystyczny MFH to uniwersalny i solidnie wykonane akcesorium, które stanowi niezbędny element wyposażenia podczas ekstremalnych podróży, czy wymagających aktywności survivalowych. Akcesorium pozwala wykonać szybką kąpiel w miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do bieżącej wody. Produkt wykonany jest z materiału PCV, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i jednocześnie lekkością. Dzięki temu turystyczny prysznic może być z powodzeniem przechowywany w podręcznym plecaku – bez ryzyka obciążenia pleców. Przed wyprawą należy wypełnić pojemnik wodą. Ciecz nagrzewa się za pomocą promieni słonecznych. Pojemność opisywanego prysznicu turystycznego wynosi aż 20 litrów!

MHF – turystyczny prysznic – cena i opinie konsumentów

Prysznic turystyczny marki MHF zapewnia komfort użytkowania dzięki solidnie wykonanej rurce z kranikiem. Wysoką jakość produktu potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, Firma MHF cieszy się dużym zaufaniem wśród osób, które regularnie biorą udział w wyprawach kempingowych, czy survivalowych. Tworząc ofertę sprzedażową, nasz sklep zawsze dba o konkurencyjność cenową, a także o weryfikację jakości i funkcjonalności dostępnych na stronie produktów. Zapewniamy bezproblemowy przebieg transakcji płatniczej, szybką realizację zamówienia i terminową wysyłkę.