• POLICJA PAGONY starszy POSTERUNKOWY KOMPLET 2 szt.

POLICJA PAGONY starszy POSTERUNKOWY KOMPLET 2 szt.

2021-05-21
Cena: 15,37 zł
POLICJA PAGONY starszy POSTERUNKOWY KOMPLET 2 szt. - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naramiennik stanowi funkcję rozpoznawczą - pozwalają odróżniać umundurowanie, stopień i funkcję żołnierza. Hierarchia jest czynnikiem, który umożliwia zarządzanie oraz spójne działanie.</p> <p>Powyższy pagon szeregowy US-22 pochewka jest odpowiedni dla stopnia szeregowego z przeznaczeniem na mundur letni. Stanowi produkt w pełni zgodny z wymaganiami Ministerstwa Obrony Narodowej oraz z wprowadzoną normą WZ2010, zastępując umundurowanie polowe WZ93. Naramiennik został wykonany na podstawie materiału US-22, o składzie 83% bawełny, 17% poliestru i gramaturze 190g. Dzięki zastosowaniu splotu rip-stop tkanina została wzmocniona poprzez dodatkowe włókno zapobiegające rozerwaniu czy rozdarciu materiału. Struktura widoczna jest poprzez tworzenie się kraty. </p> <h2>Pagon szeregowy US-22 pochewka - sklep</h2> <p>Nasz sklep cechuje doświadczenie oraz wysoka klasa produktów, w tym pochewek, które zostały wykonane w dbałości o najdrobniejszy szczegół. Wykorzystanie wysokogatunkowych nici hafciarskich jest gwarantem dobrego gatunku produktu. Korzystna cena bez rezygnacji z jakości! </p> <p></p>

PAGONY POSTERUNKOWY KOMPLET

  • materiał: tkanina mundurowa ripstop
  • kolor nici: srebrna metaliczna
  • komplet 2 sztuki
  • wymiar: zgodne z Ustawą o Policji
  • producent: Extremewear Polska
Ilość

Naramiennik stanowi funkcję rozpoznawczą - pozwalają odróżniać umundurowanie, stopień i funkcję żołnierza. Hierarchia jest czynnikiem, który umożliwia zarządzanie oraz spójne działanie.

Powyższy pagon szeregowy US-22 pochewka jest odpowiedni dla stopnia szeregowego z przeznaczeniem na mundur letni. Stanowi produkt w pełni zgodny z wymaganiami Ministerstwa Obrony Narodowej oraz z wprowadzoną normą WZ2010, zastępując umundurowanie polowe WZ93. Naramiennik został wykonany na podstawie materiału US-22, o składzie 83% bawełny, 17% poliestru i gramaturze 190g. Dzięki zastosowaniu splotu rip-stop tkanina została wzmocniona poprzez dodatkowe włókno zapobiegające rozerwaniu czy rozdarciu materiału. Struktura widoczna jest poprzez tworzenie się kraty. 

Pagon szeregowy US-22 pochewka - sklep

Nasz sklep cechuje doświadczenie oraz wysoka klasa produktów, w tym pochewek, które zostały wykonane w dbałości o najdrobniejszy szczegół. Wykorzystanie wysokogatunkowych nici hafciarskich jest gwarantem dobrego gatunku produktu. Korzystna cena bez rezygnacji z jakości!