• 2 Szwadron 25BKP

2 Szwadron 25BKP

2021-05-21
Cena: 13,82 zł
2 Szwadron 25BKP - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka wojskowa 2 Szwadron 25 BKP to doskonały element, który można przyszyć do wielu części odzieży i ekwipunku, który stanowi doskonałe dopełnienie całości wizerunku. </p> <h2>2 SZWADRON 25BKP - naszywka </h2> <p>Szwadron naszywka jest upamiętnieniem, a zarazem inspiracją oznaki rozpoznawczej 7. Pułku Ułanów Lubelskich im. generała Kazimierza Sosnkowskiego. Oryginalny motyw  25. Brygady Kawalerii Powietrznej był używany przede wszystkim na mundur wyjściowy, ale także polowy.</p> <p>W skład kompletu naszywek wchodzi zarówno tarcza, jak i łuczek. Wszystkie elementy są podszyte rzepem, co umożliwia jeszcze wygodniejsze stosowanie na różnego rodzaju materiałach. 2 szwadron jest wykonany z należytą szczegółowością. Znajdujący się na obu częściach haft jest bardzo precyzyjny, a każdy element jest dokładnie oddany. </p> <p>Doświadczenie zdobyte przez nas sprawiło, że wychodzimy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonałej jakości produkty sprawiają, że opinie, które do nas napływają, są bardzo pozytywne. Dodatkowy wpływ mają na to z pewnością bardzo korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. </p> <p></p>

Naszywka 2 szwadron

7 Pułk Ułanów Lubelskich

25 Brygada Kawalerii Powietrznej

OPIS PRODUKTU:

  • Komplet tarcza + łuczek
  • Naszywka podszyta rzepem
  • Wykonana na podkładzie z nici khaki
  • Naszywka prosto od producenta
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Naszywka wojskowa 2 Szwadron 25 BKP to doskonały element, który można przyszyć do wielu części odzieży i ekwipunku, który stanowi doskonałe dopełnienie całości wizerunku. 

2 SZWADRON 25BKP - naszywka 

Szwadron naszywka jest upamiętnieniem, a zarazem inspiracją oznaki rozpoznawczej 7. Pułku Ułanów Lubelskich im. generała Kazimierza Sosnkowskiego. Oryginalny motyw  25. Brygady Kawalerii Powietrznej był używany przede wszystkim na mundur wyjściowy, ale także polowy.

W skład kompletu naszywek wchodzi zarówno tarcza, jak i łuczek. Wszystkie elementy są podszyte rzepem, co umożliwia jeszcze wygodniejsze stosowanie na różnego rodzaju materiałach. 2 szwadron jest wykonany z należytą szczegółowością. Znajdujący się na obu częściach haft jest bardzo precyzyjny, a każdy element jest dokładnie oddany. 

Doświadczenie zdobyte przez nas sprawiło, że wychodzimy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonałej jakości produkty sprawiają, że opinie, które do nas napływają, są bardzo pozytywne. Dodatkowy wpływ mają na to z pewnością bardzo korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.