• ŁADOWNICA NA 4 MAGAZYNKI OLIV 101inc

ŁADOWNICA NA 4 MAGAZYNKI OLIV 101inc

2021-05-21
Cena: 66,66 zł
ŁADOWNICA NA 4 MAGAZYNKI OLIV 101inc - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Ładownica na 4 magazynki - solidna konstrukcja</h2> <p>Znajdująca się w naszym asortymencie ładownica to produkt wykonany z wysokiej klasy materiału, jakim jest trwała oraz wytrzymała Cordura. To wysoce odporny na przetarcia oraz rozerwania materiał, wpływający na znaczące przedłużenie żywotności dostępnej w naszej gamie produktów ładownicy Molle. Artykuł został wykonany z najwyższą dbałością o detale, a jego wymiary wynoszą 16 x 29, 5 x 5 cm. </p> <h2>Ładownica na magazynki - podstawowe informacje</h2> <p>Oferowana przez nas ładownica Molle odznacza się wyjątkową elastycznością, a specjalny system mocowania oraz uelastyczniania woreczka zapewnia komfort jej użytkowania. Magazynek można przymocować przy pomocy gumki, a sam produkt jest w pełni kompatybilny z systemem Molle.</p> <p>Ładownica na 4 magazynki posiada niewielką wagę, wynoszącą jedynie 170 gramów, co czyni ją komfortowym w noszeniu rozwiązaniem. </p> <h2>Ładownice Molle - cena</h2> <p>Dostępna w naszej gamie produktów ładownica Molle to produkt w korzystnej cenie, zachęcającej do bliższego zapoznania się z jej specyfikacją. Jej wysokość nie nadwyręży budżetu zainteresowanych osób, co jest dodatkowym argumentem przemawiającym za inwestycją.</p> <h2>Ładownice na magazynki - opinie</h2> <p>Proponowana przez nas ładownia na 4 magazynki cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony użytkowników. Klienci naszego sklepu chwalą ją za wytrzymałość, solidne wykonanie oraz funkcjonalność. Odpowiednia konstrukcja zapewnia sprawne oraz szybkie wyciąganie magazynków z ładownicy. </p> <h2>Ładownica Molle - nowoczesny system przenoszenia magazynków</h2> <p>Ładownica jest uniwersalnym i przydatnym akcesorium, zapewniającym sprawne, łatwe oraz bezpieczne przenoszenie magazynków. Produkt zapewnia wygodę użytkowania, a jego założenie nie wymaga podejmowania nader skomplikowanych czynności. Artykuł doskonale się trzyma, w wyniku czego nie należy obawiać się o jego poluzowanie. </p> <p></p> <p>W razie pojawienia się dodatkowych pytań można się z nami skonsultować w celu uzyskania szczegółowych odpowiedzi.</p> <p></p>

ŁADOWNICA NA 4 MAGAZYNKI

Wykonana z wytrzymałej CORDURY poczwórna ładownica o wymiarach 16 x 29.5 x 5 cm. Elastyczna linka shock-cord zabezpiecza magazynki przed wypadnięciem.

Ładownica jest kompatybilna z systemem montażowym MOLLE.

Dane techniczne

 • 100% Poliester (Oksford)
 • Pokryty polichlorkiem winylu
 • Wstawki: 100% nylon
 • Wymiary: 16 x 29.5 x 5 cm
 • elastyczna ładownica na 4 magazynki np. Ak-47 lub M4
 • specjalny elastyczny system mocowania i uelastyczniania woreczka
 • gumka ze stoperem i klapką do ściągania
 • magazynek można przymocować gumką
 • kompatybilna z systemem MOLLE
 • waga 170 gramów
 • producent 101inc
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ładownica na 4 magazynki - solidna konstrukcja

Znajdująca się w naszym asortymencie ładownica to produkt wykonany z wysokiej klasy materiału, jakim jest trwała oraz wytrzymała Cordura. To wysoce odporny na przetarcia oraz rozerwania materiał, wpływający na znaczące przedłużenie żywotności dostępnej w naszej gamie produktów ładownicy Molle. Artykuł został wykonany z najwyższą dbałością o detale, a jego wymiary wynoszą 16 x 29, 5 x 5 cm. 

Ładownica na magazynki - podstawowe informacje

Oferowana przez nas ładownica Molle odznacza się wyjątkową elastycznością, a specjalny system mocowania oraz uelastyczniania woreczka zapewnia komfort jej użytkowania. Magazynek można przymocować przy pomocy gumki, a sam produkt jest w pełni kompatybilny z systemem Molle.

Ładownica na 4 magazynki posiada niewielką wagę, wynoszącą jedynie 170 gramów, co czyni ją komfortowym w noszeniu rozwiązaniem. 

Ładownice Molle - cena

Dostępna w naszej gamie produktów ładownica Molle to produkt w korzystnej cenie, zachęcającej do bliższego zapoznania się z jej specyfikacją. Jej wysokość nie nadwyręży budżetu zainteresowanych osób, co jest dodatkowym argumentem przemawiającym za inwestycją.

Ładownice na magazynki - opinie

Proponowana przez nas ładownia na 4 magazynki cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony użytkowników. Klienci naszego sklepu chwalą ją za wytrzymałość, solidne wykonanie oraz funkcjonalność. Odpowiednia konstrukcja zapewnia sprawne oraz szybkie wyciąganie magazynków z ładownicy. 

Ładownica Molle - nowoczesny system przenoszenia magazynków

Ładownica jest uniwersalnym i przydatnym akcesorium, zapewniającym sprawne, łatwe oraz bezpieczne przenoszenie magazynków. Produkt zapewnia wygodę użytkowania, a jego założenie nie wymaga podejmowania nader skomplikowanych czynności. Artykuł doskonale się trzyma, w wyniku czego nie należy obawiać się o jego poluzowanie. 

W razie pojawienia się dodatkowych pytań można się z nami skonsultować w celu uzyskania szczegółowych odpowiedzi.