• Pagon pochewka STARSZY KAPRAL

Pagon pochewka STARSZY KAPRAL

2021-05-21
Cena: 9,76 zł
Pagon pochewka STARSZY KAPRAL - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Oferowana przez nas pochewka będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika militariów lub pracownika służb. Produkt został utrzymany w kolorach moro, które idealnie sprawdzą się u każdego amatora wojska bądź zawodowego żołnierza. Produkt wykonany jest z dobrej jakości, odpornego na uszkodzenia materiału, który wyróżnia się wysoką precyzją wykończenia.</p> <h2>Starszy kapral pagon - sklep</h2> <p>Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów militarnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto szczycimy się faktem, że większość z dostępnych artykułów produkujemy sami, dlatego jeśli zależy Ci na uzyskaniu konkretnego produktu, możesz się z nami skontaktować. </p> <p>Staramy się zapewnić szeroką ofertę, ponieważ chcemy, abyś miał możliwość wyboru naszywki dopasowanej do Twojego gustu i potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć inne oczekiwania, dlatego cały czas poszerzamy naszą gamę produktów o nowe akcesoria i ubrania. Ponadto, jeśli podczas podejmowania decyzji o zakupie nie będziesz mógł zdecydować się na konkretny produkt, warto się z nami skonsultować w celu uzyskania pomocy w dokonaniu satysfakcjonującego Cię wyboru. Podczas rozmowy postaramy się doradzić Ci i podać wszelkie dostępne informacje, które ułatwią dokonanie zakupu. </p> <h2>Starszy kapral pagon - cena</h2> <p>W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby proponować Ci produkty w przystępnych cenach, na które nie będziesz musiał wydawać dużej sumy pieniędzy. Jednocześnie zależy nam, aby oferowane przez nas naszywki wyróżniały się solidnością wpływającą na maksymalnie długą żywotność. Szczycimy się wspaniałymi opiniami, które są dla nas czynnikiem motywującym do dalszego działania oraz przekładają się na wzrost popularności tego modelu pagonu. Pochewka na mundur starszy kapral pagon jest estetycznym artykułem, który spodoba się każdemu entuzjaście militariów i posłuży mu przez następne lata jako wspaniała pamiątka przypominająca o jego pasji. Będzie także doskonałym wyborem dla zawodowego żołnierza posiadającego stopień starszego kaprala.</p> <p></p> <p></p> <p></p> <p></p>

Pagon pochewka starszy kapral na mundur całoroczny

  • materiał WZ2010 zgodny z MON, regulaminowy
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Ilość

Oferowana przez nas pochewka będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika militariów lub pracownika służb. Produkt został utrzymany w kolorach moro, które idealnie sprawdzą się u każdego amatora wojska bądź zawodowego żołnierza. Produkt wykonany jest z dobrej jakości, odpornego na uszkodzenia materiału, który wyróżnia się wysoką precyzją wykończenia.

Starszy kapral pagon - sklep

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów militarnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto szczycimy się faktem, że większość z dostępnych artykułów produkujemy sami, dlatego jeśli zależy Ci na uzyskaniu konkretnego produktu, możesz się z nami skontaktować. 

Staramy się zapewnić szeroką ofertę, ponieważ chcemy, abyś miał możliwość wyboru naszywki dopasowanej do Twojego gustu i potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć inne oczekiwania, dlatego cały czas poszerzamy naszą gamę produktów o nowe akcesoria i ubrania. Ponadto, jeśli podczas podejmowania decyzji o zakupie nie będziesz mógł zdecydować się na konkretny produkt, warto się z nami skonsultować w celu uzyskania pomocy w dokonaniu satysfakcjonującego Cię wyboru. Podczas rozmowy postaramy się doradzić Ci i podać wszelkie dostępne informacje, które ułatwią dokonanie zakupu. 

Starszy kapral pagon - cena

W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, aby proponować Ci produkty w przystępnych cenach, na które nie będziesz musiał wydawać dużej sumy pieniędzy. Jednocześnie zależy nam, aby oferowane przez nas naszywki wyróżniały się solidnością wpływającą na maksymalnie długą żywotność. Szczycimy się wspaniałymi opiniami, które są dla nas czynnikiem motywującym do dalszego działania oraz przekładają się na wzrost popularności tego modelu pagonu. Pochewka na mundur starszy kapral pagon jest estetycznym artykułem, który spodoba się każdemu entuzjaście militariów i posłuży mu przez następne lata jako wspaniała pamiątka przypominająca o jego pasji. Będzie także doskonałym wyborem dla zawodowego żołnierza posiadającego stopień starszego kaprala.