• Pagon pochewka SZEREGOWY

Pagon pochewka SZEREGOWY

2021-05-21
Cena: 7,32 zł
Pagon pochewka SZEREGOWY - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Dyscyplina w wojsku jest podstawą prawidłowego funkcjonowania. Hierarchia jest jednym z narzędzi, które pomaga utrzymać wszystkich żołnierzy w ryzach. Miejsce w wojsku oznaczane jest przez stopień, który po pierwsze zawiera się w tytule. Po drugie stopień wojskowy można wyczytać na przykład z dodatków mundurowych, chociażby w postaci naramiennika. </p> <p>Jeżeli jesteś fanem militariów albo dotyczy Cię czynna służba wojskowa i poszukujesz wysokiej jakości pagonu szeregowego, to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego sklepu. </p> <h2>Pochewka szeregowy - wysokiej jakości akcesorium wojskowe</h2> <p>Szeregowy to najniższy stopień wojskowy w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej i oznacza się go za pomocą pagonu szeregowego, który umieszczany jest na ramieniu munduru. Stopień szeregowego jest nadawany każdej osobie, która powołana została po raz pierwszy do czynnej służby wojskowej. Poza tym otrzymać go mogą ochotnicy, a także osoby przeniesione do rezerwy, które nie odbyły służby wojskowej.</p> <p>Kiedyś stopień ten nosił tytuł szeregowca, ale został zmieniony na pagon szeregowego wraz z rozkazem nr 18/MON Ministra Obrony Narodowej. Miało to miejsce 8 grudnia, 1976 roku. W przypadku Marynarki Wojennej równorzędnym stopniem jest stopień marynarza. </p> <p>Jeżeli chcesz wyposażyć się w pagon szeregowego, który został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, to zachęcamy Cię do wybrania produktu z naszego asortymentu, gdyż zadbaliśmy o odpowiednią selekcję towarów. </p> <h2>Pagon szeregowego - sklep</h2> <p>Nasz sklep powstał z miłości do aktywnego spędzania czasu w różnej formie. Uważamy, że wojsko uczy dyscypliny oraz pozwala na pracę nad sobą. Jeżeli interesuje Cię pochewka szeregowego, to skorzystaj z naszej oferty. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, więc dla Ciebie jest to gwarancją, że dostarczony towar będzie charakteryzował się wysoką jakością wykonania. W trosce o dobro naszych klientów zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie naszego sklepu, a także atrakcyjną cenę. </p> <p></p>

Pagon pochewka szeregowy na mundur całoroczny

  • materiał WZ2010 zgodny z MON, regulaminowy
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Ilość

Dyscyplina w wojsku jest podstawą prawidłowego funkcjonowania. Hierarchia jest jednym z narzędzi, które pomaga utrzymać wszystkich żołnierzy w ryzach. Miejsce w wojsku oznaczane jest przez stopień, który po pierwsze zawiera się w tytule. Po drugie stopień wojskowy można wyczytać na przykład z dodatków mundurowych, chociażby w postaci naramiennika. 

Jeżeli jesteś fanem militariów albo dotyczy Cię czynna służba wojskowa i poszukujesz wysokiej jakości pagonu szeregowego, to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego sklepu. 

Pochewka szeregowy - wysokiej jakości akcesorium wojskowe

Szeregowy to najniższy stopień wojskowy w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej i oznacza się go za pomocą pagonu szeregowego, który umieszczany jest na ramieniu munduru. Stopień szeregowego jest nadawany każdej osobie, która powołana została po raz pierwszy do czynnej służby wojskowej. Poza tym otrzymać go mogą ochotnicy, a także osoby przeniesione do rezerwy, które nie odbyły służby wojskowej.

Kiedyś stopień ten nosił tytuł szeregowca, ale został zmieniony na pagon szeregowego wraz z rozkazem nr 18/MON Ministra Obrony Narodowej. Miało to miejsce 8 grudnia, 1976 roku. W przypadku Marynarki Wojennej równorzędnym stopniem jest stopień marynarza. 

Jeżeli chcesz wyposażyć się w pagon szeregowego, który został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, to zachęcamy Cię do wybrania produktu z naszego asortymentu, gdyż zadbaliśmy o odpowiednią selekcję towarów. 

Pagon szeregowego - sklep

Nasz sklep powstał z miłości do aktywnego spędzania czasu w różnej formie. Uważamy, że wojsko uczy dyscypliny oraz pozwala na pracę nad sobą. Jeżeli interesuje Cię pochewka szeregowego, to skorzystaj z naszej oferty. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, więc dla Ciebie jest to gwarancją, że dostarczony towar będzie charakteryzował się wysoką jakością wykonania. W trosce o dobro naszych klientów zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie naszego sklepu, a także atrakcyjną cenę.