• Naszywka Desant 6 Brygada Powietrznodesantowa

Naszywka Desant 6 Brygada Powietrznodesantowa

2021-05-21
Cena: 7,32 zł
Naszywka Desant 6 Brygada Powietrznodesantowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nie tylko żołnierze, ale wszystkie służby mundurowe, które działają na terenie naszego kraju, muszą posiadać odpowiednie naszywki i oznaczenia na mundurze lub stroju, dzięki którym możliwa jest ich szybka identyfikacja. Na tej podstronie naszego sklepu można kupić wysokiej jakości naszywkę, którą na swoim umundurowaniu noszą członkowie 6 brygady powietrznodesantowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.</p> <h2>6 brygada - naszywka wojskowa</h2> <p>Dostępna w naszym sklepie wysokiej jakości naszywka wojskowa jest zgodna ze wzorem oznaczenia, którego używa 6 brygada powietrznodesantowa. Podkład stanowi filc w kolorze bordowym, a obszycie to czarne bordo. Średnica naszywki wynosi 70 mm i od spodu podszyta została rzepem, dzięki czemu można od razu umieścić ją na odzieży bez potrzeby przyszywania. Haft w kolorze białym wykonany jest wysokiej jakości białą nicią, z odwzorowaniem wszystkich detali. Naszywka doskonale nada się jako element uzupełniający umundurowanie - jest bardzo trwała i doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach.</p> <h2>Dlaczego warto kupować właśnie u nas?</h2> <p>Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając naszym klientom bardzo wysokiej jakości produkty. Od samego początku naszego funkcjonowania zależało nam na tym, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła u nas znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był możliwie jak najszerszy. Dobro i zadowolenie klientów są u nas zawsze na pierwszym miejscu.</p> <p>Opinie osób, które zdecydowały się już zrobić zakupy w naszym sklepie, są bardzo pozytywne. Chwalą one w nich niezwykle wysoką jakość produktów, które im dostarczyliśmy, a także bardzo przystępne ceny, po których je nabyli.</p> <p>Jeśli zainteresowała Cię dostępna u nas wysokiej jakości naszywka wojskowa 6 brygady powietrznodesantowej, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeżeli chcesz natomiast dowiedzieć się nieco więcej o naszych produktach, to prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.</p> <p></p>
  • podkład: filc bordo
  • wymiary: 70 mm
  • obszycie: czarne bordo
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremewear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Nie tylko żołnierze, ale wszystkie służby mundurowe, które działają na terenie naszego kraju, muszą posiadać odpowiednie naszywki i oznaczenia na mundurze lub stroju, dzięki którym możliwa jest ich szybka identyfikacja. Na tej podstronie naszego sklepu można kupić wysokiej jakości naszywkę, którą na swoim umundurowaniu noszą członkowie 6 brygady powietrznodesantowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

6 brygada - naszywka wojskowa

Dostępna w naszym sklepie wysokiej jakości naszywka wojskowa jest zgodna ze wzorem oznaczenia, którego używa 6 brygada powietrznodesantowa. Podkład stanowi filc w kolorze bordowym, a obszycie to czarne bordo. Średnica naszywki wynosi 70 mm i od spodu podszyta została rzepem, dzięki czemu można od razu umieścić ją na odzieży bez potrzeby przyszywania. Haft w kolorze białym wykonany jest wysokiej jakości białą nicią, z odwzorowaniem wszystkich detali. Naszywka doskonale nada się jako element uzupełniający umundurowanie - jest bardzo trwała i doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach.

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając naszym klientom bardzo wysokiej jakości produkty. Od samego początku naszego funkcjonowania zależało nam na tym, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła u nas znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był możliwie jak najszerszy. Dobro i zadowolenie klientów są u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Opinie osób, które zdecydowały się już zrobić zakupy w naszym sklepie, są bardzo pozytywne. Chwalą one w nich niezwykle wysoką jakość produktów, które im dostarczyliśmy, a także bardzo przystępne ceny, po których je nabyli.

Jeśli zainteresowała Cię dostępna u nas wysokiej jakości naszywka wojskowa 6 brygady powietrznodesantowej, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeżeli chcesz natomiast dowiedzieć się nieco więcej o naszych produktach, to prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.