• Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa Desant

Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa Desant

2021-05-21
Cena: 10,98 zł
Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa Desant - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Jeżeli lubisz odzież militarną lub jesteś związany w jakiś sposób z wojskiem, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta dotycząca naszywek. Jesteśmy ich bezpośrednim producentem, więc mamy pewność, że haft został wykonany na bardzo wysokim poziomie.</p> <h2>Naszywka desant - cena</h2> <p>Cena oferowanych przez nas naszywek jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna względem innych sklepów. Element przyczepiany jest do materiału za pomocą rzepa, dlatego zakładanie, a także czyszczenie nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Wymiary kwadratowej naszywki to 95 x 95 centymetrów, a wzornictwo obszycia odnosi się bezpośrednio do tego, które możemy spotkać na mundurach. </p> <h2>Naszywka desant - sklep</h2> <p>Zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszego sklepu, gdyż powstał on z pasji do aktywności na świeżym powietrzu, outdooru, survivalu, gier taktycznych oraz militariów. Dzięki temu wiemy, jakie produkty potrzebne są pasjonatom tych dziedzin. Dbamy o bardzo szybką wysyłkę zamówionego przez Ciebie towaru.</p>
  • podkład: wz2010 US-21
  • wymiary: 95x95
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremewear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Jeżeli lubisz odzież militarną lub jesteś związany w jakiś sposób z wojskiem, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta dotycząca naszywek. Jesteśmy ich bezpośrednim producentem, więc mamy pewność, że haft został wykonany na bardzo wysokim poziomie.

Naszywka desant - cena

Cena oferowanych przez nas naszywek jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna względem innych sklepów. Element przyczepiany jest do materiału za pomocą rzepa, dlatego zakładanie, a także czyszczenie nie powinno stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Wymiary kwadratowej naszywki to 95 x 95 centymetrów, a wzornictwo obszycia odnosi się bezpośrednio do tego, które możemy spotkać na mundurach. 

Naszywka desant - sklep

Zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszego sklepu, gdyż powstał on z pasji do aktywności na świeżym powietrzu, outdooru, survivalu, gier taktycznych oraz militariów. Dzięki temu wiemy, jakie produkty potrzebne są pasjonatom tych dziedzin. Dbamy o bardzo szybką wysyłkę zamówionego przez Ciebie towaru.