• Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 16 batalion

Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 16 batalion

2021-05-21
Cena: 7,32 zł
Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 16 batalion - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka specjalnie stworzona i zaprojektowana dla każdego entuzjasty i miłośnika historii wojskowości, a także jej oblicza. Jej pięknie wykonana haftowana powierzchnia sprawdzi się jako idealny dodatek do każdego outfitu, a także plecaka, torby lub szalika. Jej solidne wykonanie połączone z nietuzinkowym designem nawiązującym do 16 brygady powietrznodesantowej sprawia, że jest ona idealna dla każdego, kto zainteresowany jest militariami. Naszywka stworzona z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół i podszyta specjalnym rzepem zapewni Ci satysfakcję z jej noszenia i trwałość użytkowania. </p> <p>Produkt zaprojektowany został z myślą o wszystkich wielbicielach wojskowości. Solidność wykonania, funkcjonalność, a także trwałość produktu przekładają się na dobre opinie o nim i o jego jakości. Jeśli Twojemu sercu bliskie są militaria, naszywka na pewno stanie się nieodłącznym elementem Twojej garderoby. Jeśli natomiast nie chcesz umieszczać jej na ubraniu, możesz ją przyczepić do wybranego przez Ciebie akcesorium lub wykorzystać jako element ozdobny konkretnego dodatku. Dzięki swojej uniwersalności i prostemu wyglądowi produkt idealnie sprawdzi się w każdym przypadku i doda świeżości całej stylizacji. </p> <h2>Naszywka 16 brygada powietrznodesantowa - firma</h2> <p>W naszej firmie staramy się dbać o najwyższą jakość produktów i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zdajemy sobie sprawę z Waszych różnorodnych gustów, dlatego nasza oferta jest niezwykle szeroka i zawiera dostęp do wielu produktów, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze dbamy o perfekcyjny przebieg każdej transakcji, a kontaktując się z nami, zyskujesz pewność odpowiedzi na każde zadane pytanie. Jeśli jesteś fanem wojskowości, w naszym sklepie znajdziesz dla siebie ogrom idealnym produktów, które z pewnością Cię zachwycą. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowana przez nas gama produktów spełniała wszystkie Twoje oczekiwania, a jej cena zawsze była adekwatna do najwyższej jakości. </p>

Naszywka 16 batalion desant

  • podkład: filc, tło haftowane czerwone
  • wymiary: 70 mm
  • obszycie: czerwone
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremewear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Naszywka specjalnie stworzona i zaprojektowana dla każdego entuzjasty i miłośnika historii wojskowości, a także jej oblicza. Jej pięknie wykonana haftowana powierzchnia sprawdzi się jako idealny dodatek do każdego outfitu, a także plecaka, torby lub szalika. Jej solidne wykonanie połączone z nietuzinkowym designem nawiązującym do 16 brygady powietrznodesantowej sprawia, że jest ona idealna dla każdego, kto zainteresowany jest militariami. Naszywka stworzona z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół i podszyta specjalnym rzepem zapewni Ci satysfakcję z jej noszenia i trwałość użytkowania. 

Produkt zaprojektowany został z myślą o wszystkich wielbicielach wojskowości. Solidność wykonania, funkcjonalność, a także trwałość produktu przekładają się na dobre opinie o nim i o jego jakości. Jeśli Twojemu sercu bliskie są militaria, naszywka na pewno stanie się nieodłącznym elementem Twojej garderoby. Jeśli natomiast nie chcesz umieszczać jej na ubraniu, możesz ją przyczepić do wybranego przez Ciebie akcesorium lub wykorzystać jako element ozdobny konkretnego dodatku. Dzięki swojej uniwersalności i prostemu wyglądowi produkt idealnie sprawdzi się w każdym przypadku i doda świeżości całej stylizacji. 

Naszywka 16 brygada powietrznodesantowa - firma

W naszej firmie staramy się dbać o najwyższą jakość produktów i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zdajemy sobie sprawę z Waszych różnorodnych gustów, dlatego nasza oferta jest niezwykle szeroka i zawiera dostęp do wielu produktów, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze dbamy o perfekcyjny przebieg każdej transakcji, a kontaktując się z nami, zyskujesz pewność odpowiedzi na każde zadane pytanie. Jeśli jesteś fanem wojskowości, w naszym sklepie znajdziesz dla siebie ogrom idealnym produktów, które z pewnością Cię zachwycą. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowana przez nas gama produktów spełniała wszystkie Twoje oczekiwania, a jej cena zawsze była adekwatna do najwyższej jakości.