• Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 Batalion

Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 Batalion

2021-05-21
Cena: 10,98 zł
Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 Batalion - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości naszywki 6 Brygady Powietrznodesantowej, to nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty. Zadbaliśmy o bardzo atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość tego produktu. Została wykonana w sposób estetyczny i solidny, więc będzie Ci służyła przez długi czas bez zarzutu. </p> <h2>Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 - sklep</h2> <p>Nasz sklep na rynku istnieje od wielu lat, więc zdążyliśmy poznać, a także zrozumieć oczekiwania osób pasjonujących się wojskowością. W związku z tym nieustannie dbamy o rozwój naszej oferty handlowej. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z zakupów u nas, gdyż oferujemy Ci wyłącznie produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.</p> <h2>Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 - cena</h2> <p>Oferowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ naszywka została wyhaftowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zakładanie i ściąganie naszywki nie sprawi Ci żadnego problemu ze względu na to, że została podszyta solidnym rzepem.</p> <p></p>
  • podkład: wz2010 US-21
  • wymiary: 95x95
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremewear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości naszywki 6 Brygady Powietrznodesantowej, to nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty. Zadbaliśmy o bardzo atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość tego produktu. Została wykonana w sposób estetyczny i solidny, więc będzie Ci służyła przez długi czas bez zarzutu. 

Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 - sklep

Nasz sklep na rynku istnieje od wielu lat, więc zdążyliśmy poznać, a także zrozumieć oczekiwania osób pasjonujących się wojskowością. W związku z tym nieustannie dbamy o rozwój naszej oferty handlowej. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z zakupów u nas, gdyż oferujemy Ci wyłącznie produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 18 - cena

Oferowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ naszywka została wyhaftowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zakładanie i ściąganie naszywki nie sprawi Ci żadnego problemu ze względu na to, że została podszyta solidnym rzepem.