• Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 16 Batalion

Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 16 Batalion

2021-05-21
Cena: 10,98 zł
Naszywka 6 Brygada Powietrznodesantowa 16 Batalion - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Nasz sklep powstał z zamiłowania do militariów oraz czasu spędzonego aktywnie, często w wymagających warunkach atmosferycznych. W związku z tym wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem solidnych materiałów.</p> <p>Jeżeli szukasz estetycznej i trwałej naszywki 16 Batalionu Powietrznodesantowego, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. </p> <h2>Naszywka 16 Batalion Powietrznodesantowy - sklep</h2> <p>Jeżeli postanowisz zrobić u nas zakupy - możesz liczyć na bardzo szybką wysyłkę zamówionego przez siebie towaru. Oferowana przez nas naszywka została bardzo starannie wyhaftowana, a od spodu podszyto ją rzepem, który niezwykle ułatwia jej zakładanie oraz ściąganie.</p> <h2>Naszywka 16 Batalion Powietrznodesantowy - cena</h2> <p>Oferowana przez nas naszywka 16 Batalionu Powietrznodesantowego ma bardzo atrakcyjną cenę, więc jeżeli jesteś zainteresowany jej zakupem, to nie zwlekaj! Na pewno nie będziesz zawiedziony jej funkcjonalnością oraz solidnością materiałów.</p>
  • podkład: wz2010 US-21
  • wymiary: 95x95
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremewear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Nasz sklep powstał z zamiłowania do militariów oraz czasu spędzonego aktywnie, często w wymagających warunkach atmosferycznych. W związku z tym wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem solidnych materiałów.

Jeżeli szukasz estetycznej i trwałej naszywki 16 Batalionu Powietrznodesantowego, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. 

Naszywka 16 Batalion Powietrznodesantowy - sklep

Jeżeli postanowisz zrobić u nas zakupy - możesz liczyć na bardzo szybką wysyłkę zamówionego przez siebie towaru. Oferowana przez nas naszywka została bardzo starannie wyhaftowana, a od spodu podszyto ją rzepem, który niezwykle ułatwia jej zakładanie oraz ściąganie.

Naszywka 16 Batalion Powietrznodesantowy - cena

Oferowana przez nas naszywka 16 Batalionu Powietrznodesantowego ma bardzo atrakcyjną cenę, więc jeżeli jesteś zainteresowany jej zakupem, to nie zwlekaj! Na pewno nie będziesz zawiedziony jej funkcjonalnością oraz solidnością materiałów.