• Naszywka SAPER PLUTON SAPERSKI

Naszywka SAPER PLUTON SAPERSKI

2021-05-21
Cena: 12,20 zł
Naszywka SAPER PLUTON SAPERSKI - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Naszywka saper - pluton saperski</h2> <p style="text-align:justify;">Saper według wielu opinii to jeden z niebezpiecznych zawodów na świecie. To właśnie on ryzykuje życie dla innych, zajmując się materiałami wybuchowymi. Z tego względu musi mieć odpowiednie oznaczenia na kurtce, aby wszyscy mogli go rozpoznać.</p> <h2 style="text-align:justify;">Naszywka - pluton saperski</h2> <p style="text-align:justify;">W naszym sklepie znajdziesz naszywkę dla żołnierzy należących do plutonu saperskiego w kolorze khaki. W komplecie otrzymasz tarczę i łuczek. Naszywka została podszyta mocnym rzepem, a haft jest wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne, abyś miał pewność, że zamawiasz produkt w najlepszej cenie i najlepszej jakości.</p>
  • Naszywka BATERIA PLOT PRZECIWLOTNICZA
  • Naszywka kompletna: tarcza + łuczek
  • Podkład KHAKI
  • Naszywka podszyta mocnym rzepem
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
  • Naszywka bezpośrednio od producenta
Ilość

Naszywka saper - pluton saperski

Saper według wielu opinii to jeden z niebezpiecznych zawodów na świecie. To właśnie on ryzykuje życie dla innych, zajmując się materiałami wybuchowymi. Z tego względu musi mieć odpowiednie oznaczenia na kurtce, aby wszyscy mogli go rozpoznać.

Naszywka - pluton saperski

W naszym sklepie znajdziesz naszywkę dla żołnierzy należących do plutonu saperskiego w kolorze khaki. W komplecie otrzymasz tarczę i łuczek. Naszywka została podszyta mocnym rzepem, a haft jest wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne, abyś miał pewność, że zamawiasz produkt w najlepszej cenie i najlepszej jakości.