• Naszywka Ratownik Medyczny

Naszywka Ratownik Medyczny

2021-05-21
Cena: 6,50 zł
Naszywka Ratownik Medyczny - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Prezentujemy naszywkę z symbolem ratownictwa medycznego, która cechuje się wysoką jakością wykonania i jest prosta w użyciu. Jest przeznaczona do użycia na różnego rodzaju mundurach. Co szczególnie ważne, została podszyta mocnym rzepem, dlatego można ją przytwierdzać do różnych miejsc na mundurze, czapce etc. Prezentowany model dobrze prezentuje się na ramieniu. Oferowany przez nasz sklep produkt posiada symbol ratownictwa medycznego (gwiazdę życia), czyli sześcioramienną gwiazdę, w środku której znajduje się laska Eskulapa (laska z owiniętym wokół niej wężem). Wzór umieszczono na tle materiału kamuflażowego. Ponadto ramę dla gwiazdy życia stanowi napis “RATOWNIK MEDYCZNY”. Naszywka jest dzięki temu wyjątkowo czytelna. </p> <h2>Ratownik medyczny - naszywka wysokiej klasy</h2> <p>Naszywki różnego rodzaju służb są bardzo użyteczne, szczególnie w momencie pracy wielu osób na nieznanym terenie, dlatego od razu można dowiedzieć się, jaką funkcję pełni dana osoba, a w przypadku naszywek dla wojska poznać również stopień podoficerski lub oficerski. Szczególną zaletą naszej naszywki ratownika medycznego jest podszycie rzepem, ponieważ dzięki niemu można ją szybko ściągnąć, na przykład przy zmianie zimowego munduru na letni etc. Rzep jednak bardzo dobrze trzyma, dlatego do demontażu należy użyć więcej siły. Jest to gwarancją, że emblemat nie odpadnie podczas pełnienia codziennych obowiązków. </p> <h2>Profesjonalna naszywka - ratownik medyczny</h2> <p>Prezentowana tutaj naszywka cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania. Stworzono ją z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na różnego rodzaju obrażenia, ale też wpływ czynników pokroju deszczu czy skrajnych temperatur. Ponadto warto wiedzieć, że jest to materiał zgodny z wytycznymi Ministerstwa Obrony Narodowej (regulaminowy wz2010). Oznacza to, że jest dopuszczony do powszechnego użycia przez oficjalne podmioty.</p> <p></p>
  • Naszywka Ratownik Medyczny. Regulaminowy materiał wz2010. 
  • Naszywka podszyta mocnym rzepem
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
  • Naszywka bezpośrednio od producenta zgodna z MON.
Ilość

Prezentujemy naszywkę z symbolem ratownictwa medycznego, która cechuje się wysoką jakością wykonania i jest prosta w użyciu. Jest przeznaczona do użycia na różnego rodzaju mundurach. Co szczególnie ważne, została podszyta mocnym rzepem, dlatego można ją przytwierdzać do różnych miejsc na mundurze, czapce etc. Prezentowany model dobrze prezentuje się na ramieniu. Oferowany przez nasz sklep produkt posiada symbol ratownictwa medycznego (gwiazdę życia), czyli sześcioramienną gwiazdę, w środku której znajduje się laska Eskulapa (laska z owiniętym wokół niej wężem). Wzór umieszczono na tle materiału kamuflażowego. Ponadto ramę dla gwiazdy życia stanowi napis “RATOWNIK MEDYCZNY”. Naszywka jest dzięki temu wyjątkowo czytelna. 

Ratownik medyczny - naszywka wysokiej klasy

Naszywki różnego rodzaju służb są bardzo użyteczne, szczególnie w momencie pracy wielu osób na nieznanym terenie, dlatego od razu można dowiedzieć się, jaką funkcję pełni dana osoba, a w przypadku naszywek dla wojska poznać również stopień podoficerski lub oficerski. Szczególną zaletą naszej naszywki ratownika medycznego jest podszycie rzepem, ponieważ dzięki niemu można ją szybko ściągnąć, na przykład przy zmianie zimowego munduru na letni etc. Rzep jednak bardzo dobrze trzyma, dlatego do demontażu należy użyć więcej siły. Jest to gwarancją, że emblemat nie odpadnie podczas pełnienia codziennych obowiązków. 

Profesjonalna naszywka - ratownik medyczny

Prezentowana tutaj naszywka cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania. Stworzono ją z wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na różnego rodzaju obrażenia, ale też wpływ czynników pokroju deszczu czy skrajnych temperatur. Ponadto warto wiedzieć, że jest to materiał zgodny z wytycznymi Ministerstwa Obrony Narodowej (regulaminowy wz2010). Oznacza to, że jest dopuszczony do powszechnego użycia przez oficjalne podmioty.