• Pagon pochewka PODPORUCZNIK stopień wz2010-us22

Pagon pochewka PODPORUCZNIK stopień wz2010-us22

2021-05-21
Cena: 6,91 zł
Pagon pochewka PODPORUCZNIK stopień wz2010-us22 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naramiennik stanowi funkcję rozpoznawczą - pozwalają odróżniać umundurowanie, stopień i funkcję żołnierza. Hierarchia jest czynnikiem, który umożliwia zarządzanie oraz spójne działanie.</p> <p>Powyższy pagon szeregowy US-22 pochewka jest odpowiedni dla stopnia szeregowego z przeznaczeniem na mundur letni. Stanowi produkt w pełni zgodny z wymaganiami Ministerstwa Obrony Narodowej oraz z wprowadzoną normą WZ2010, zastępując umundurowanie polowe WZ93. Naramiennik został wykonany na podstawie materiału US-22, o składzie 83% bawełny, 17% poliestru i gramaturze 190g. Dzięki zastosowaniu splotu rip-stop tkanina została wzmocniona poprzez dodatkowe włókno zapobiegające rozerwaniu czy rozdarciu materiału. Struktura widoczna jest poprzez tworzenie się kraty. </p> <h2>Pagon podporucznik US-22 pochewka - sklep</h2> <p>Nasz sklep cechuje doświadczenie oraz wysoka klasa produktów, w tym pochewek, które zostały wykonane w dbałości o najdrobniejszy szczegół. Wykorzystanie wysokogatunkowych nici hafciarskich jest gwarantem dobrego gatunku produktu. Korzystna cena bez rezygnacji z jakości! </p> <p></p>

Pagon pochewka podporucznik na mundur całoroczny

  • materiał WZ2010 us-22 zgodny z MON, regulaminowy
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Ilość

Naramiennik stanowi funkcję rozpoznawczą - pozwalają odróżniać umundurowanie, stopień i funkcję żołnierza. Hierarchia jest czynnikiem, który umożliwia zarządzanie oraz spójne działanie.

Powyższy pagon szeregowy US-22 pochewka jest odpowiedni dla stopnia szeregowego z przeznaczeniem na mundur letni. Stanowi produkt w pełni zgodny z wymaganiami Ministerstwa Obrony Narodowej oraz z wprowadzoną normą WZ2010, zastępując umundurowanie polowe WZ93. Naramiennik został wykonany na podstawie materiału US-22, o składzie 83% bawełny, 17% poliestru i gramaturze 190g. Dzięki zastosowaniu splotu rip-stop tkanina została wzmocniona poprzez dodatkowe włókno zapobiegające rozerwaniu czy rozdarciu materiału. Struktura widoczna jest poprzez tworzenie się kraty. 

Pagon podporucznik US-22 pochewka - sklep

Nasz sklep cechuje doświadczenie oraz wysoka klasa produktów, w tym pochewek, które zostały wykonane w dbałości o najdrobniejszy szczegół. Wykorzystanie wysokogatunkowych nici hafciarskich jest gwarantem dobrego gatunku produktu. Korzystna cena bez rezygnacji z jakości!