• Pagon pochewka SIERŻANT

Pagon pochewka SIERŻANT

2021-05-21
Cena: 9,76 zł
Pagon pochewka SIERŻANT - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Pagon to cienki pasek materiału, który znajduje się na ramieniu żołnierza. Element ten z jednej strony zostaje na stałe doszyty do tkaniny munduru, natomiast z drugiej strony zapina się go na guzik. Przykrywa całą długość ramienia, z tego względu nazywa się go również naramiennikiem. Jako pierwsi pagony nosili francuscy żołnierze w XVII wieku w formie kokard zawiązywanych na ramieniu. W Polsce natomiast naramienniki zadebiutowały 100 lat później i pozostają w użytku do dziś. Pagon ma na celu prezentację stopnia żołnierza za pomocą prostego symbolu wyhaftowanego na materiale. Dzięki temu wystarczy jedno spojrzenie, aby dowiedzieć się, jaką funkcję pełni w wojsku stojący przed nami mundurowy.</p> <h2>Sierżant – pagon – sklep</h2> <p>W naszym sklepie oferujemy pagon stopnia sierżanta na mundur całoroczny. Naramiennik został wykonany z materiału WZ2010 w kolorach moro. Na nim znajduje się oznaczenie stopnia sierżanta wyhaftowane czarną nicią. Haft został wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Wiemy, jak ważna jest wysoka jakość wszystkich elementów odzieży służb mundurowych, z tego względu oferowany naramiennik został uszyty z solidnego materiału z wykorzystaniem wytrzymałych nici. Pagon powstał w sposób zgodny z wytycznymi Ministerstwa Obrony Narodowej, dlatego doskonale nadaje się zarówno dla zawodowych żołnierzy, jak i miłośników militariów.</p> <h2>Sierżant – pagon – cena</h2> <p>Prezentowany na tej stronie pagon oferujemy w niezwykle korzystnej i atrakcyjnej cenie. Według nas akcesoria wojskowe nie powinny kosztować dużo, a równocześnie muszą odznaczać się najwyższą możliwą jakością. Produkty posiadające powyższe cechy znajdziesz w naszym sklepie Extreme Wear.</p> <h2>Sierżant – pagon – opinie</h2> <p>Klienci, którzy mieli okazję zrobić zakupy w naszym sklepie, doceniają profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówionego towaru. Extreme Wear wyróżnia fachowe podejście do tematu militarnej odzieży oraz akcesoriów przeznaczonych dla zawodowych żołnierzy. Z tego względu wiele osób bardzo chętnie zamawia u nas różnego rodzaju produkty, w tym pagony ze stopniami wojskowymi.</p> <p></p>

Pagon pochewka sierżant  na mundur całoroczny

  • materiał WZ2010 zgodny z MON, regulaminowy
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Ilość

Pagon to cienki pasek materiału, który znajduje się na ramieniu żołnierza. Element ten z jednej strony zostaje na stałe doszyty do tkaniny munduru, natomiast z drugiej strony zapina się go na guzik. Przykrywa całą długość ramienia, z tego względu nazywa się go również naramiennikiem. Jako pierwsi pagony nosili francuscy żołnierze w XVII wieku w formie kokard zawiązywanych na ramieniu. W Polsce natomiast naramienniki zadebiutowały 100 lat później i pozostają w użytku do dziś. Pagon ma na celu prezentację stopnia żołnierza za pomocą prostego symbolu wyhaftowanego na materiale. Dzięki temu wystarczy jedno spojrzenie, aby dowiedzieć się, jaką funkcję pełni w wojsku stojący przed nami mundurowy.

Sierżant – pagon – sklep

W naszym sklepie oferujemy pagon stopnia sierżanta na mundur całoroczny. Naramiennik został wykonany z materiału WZ2010 w kolorach moro. Na nim znajduje się oznaczenie stopnia sierżanta wyhaftowane czarną nicią. Haft został wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Wiemy, jak ważna jest wysoka jakość wszystkich elementów odzieży służb mundurowych, z tego względu oferowany naramiennik został uszyty z solidnego materiału z wykorzystaniem wytrzymałych nici. Pagon powstał w sposób zgodny z wytycznymi Ministerstwa Obrony Narodowej, dlatego doskonale nadaje się zarówno dla zawodowych żołnierzy, jak i miłośników militariów.

Sierżant – pagon – cena

Prezentowany na tej stronie pagon oferujemy w niezwykle korzystnej i atrakcyjnej cenie. Według nas akcesoria wojskowe nie powinny kosztować dużo, a równocześnie muszą odznaczać się najwyższą możliwą jakością. Produkty posiadające powyższe cechy znajdziesz w naszym sklepie Extreme Wear.

Sierżant – pagon – opinie

Klienci, którzy mieli okazję zrobić zakupy w naszym sklepie, doceniają profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę zamówionego towaru. Extreme Wear wyróżnia fachowe podejście do tematu militarnej odzieży oraz akcesoriów przeznaczonych dla zawodowych żołnierzy. Z tego względu wiele osób bardzo chętnie zamawia u nas różnego rodzaju produkty, w tym pagony ze stopniami wojskowymi.