• Pagon pochewka STARSZY SZEREGOWY

Pagon pochewka STARSZY SZEREGOWY

2021-05-21
Cena: 8,94 zł
Pagon pochewka STARSZY SZEREGOWY - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Przedstawiamy pagon ze stopniem starszego szeregowego, który cechuje się wysoką jakością wykonania oraz jest bardzo czytelny. Sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku wojska, jak i innych ugrupowań (np. straży granicznej). Prezentowany produkt to pochewka, dlatego można go włożyć w pagon dołączony do munduru. Akcesorium jest przeznaczone do mundurów całorocznych. Pojedyncza podłużna linia określająca starszego szeregowego ma czarny kolor. Umieszczono ją na tle tkaniny ze wzorem kamuflażowym. </p> <h2>Pochewka starszy szeregowy</h2> <p>Pochewki cieszą się większą funkcjonalnością od standardowych naszywek czy całych, tradycyjnych pagonów (przypominamy, że pagon sensu stricto jest na stałe przytwierdzony do reszty munduru, często stronę bliżej szyi można odpiąć). Ponadto można ją włożyć na pagon. Dlaczego to istotne? Na przykład w przypadku awansu podoficera nie trzeba wręczać danej osobie nowego munduru lub przeszywać pagonu, ponieważ wystarczy nasunąć na niego pochewkę - to wszystko. Sprawa wyglądać może tak samo w przypadku kolejnego awansu, dzięki temu można oszczędzić sporo materiału, co jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, a to wyjątkowo istotne zagadnienie w dzisiejszych czasach.</p> <p>Prezentowany pagon ze stopniem szeregowego został wykonany z wytrzymałej tkaniny, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki temu nie będzie tracić kolorów przez długi czas. Jest to materiał WZ2010 zgodny z MON. Sprawdza się więc w przypadku oficjalnych jednostek wojskowych i innych tego typu. Haft pochewki starszego szeregowego został stworzony za pomocą wytrzymałych nici oraz specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu cechuje się precyzyjnym wykonaniem. Mimo bardzo dobrej jakości jego cena jest stosunkowo niska.</p> <p>Jeśli potrzebujesz pagonu dla innego stopnia niż starszego szeregowego, to możesz znaleźć go w naszej ofercie. Niniejszym zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu.</p> <p></p>

Pagon pochewka starszy szeregowy na mundur całoroczny

  • materiał WZ2010 zgodny z MON, regulaminowy
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Ilość

Przedstawiamy pagon ze stopniem starszego szeregowego, który cechuje się wysoką jakością wykonania oraz jest bardzo czytelny. Sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku wojska, jak i innych ugrupowań (np. straży granicznej). Prezentowany produkt to pochewka, dlatego można go włożyć w pagon dołączony do munduru. Akcesorium jest przeznaczone do mundurów całorocznych. Pojedyncza podłużna linia określająca starszego szeregowego ma czarny kolor. Umieszczono ją na tle tkaniny ze wzorem kamuflażowym. 

Pochewka starszy szeregowy

Pochewki cieszą się większą funkcjonalnością od standardowych naszywek czy całych, tradycyjnych pagonów (przypominamy, że pagon sensu stricto jest na stałe przytwierdzony do reszty munduru, często stronę bliżej szyi można odpiąć). Ponadto można ją włożyć na pagon. Dlaczego to istotne? Na przykład w przypadku awansu podoficera nie trzeba wręczać danej osobie nowego munduru lub przeszywać pagonu, ponieważ wystarczy nasunąć na niego pochewkę - to wszystko. Sprawa wyglądać może tak samo w przypadku kolejnego awansu, dzięki temu można oszczędzić sporo materiału, co jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, a to wyjątkowo istotne zagadnienie w dzisiejszych czasach.

Prezentowany pagon ze stopniem szeregowego został wykonany z wytrzymałej tkaniny, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki temu nie będzie tracić kolorów przez długi czas. Jest to materiał WZ2010 zgodny z MON. Sprawdza się więc w przypadku oficjalnych jednostek wojskowych i innych tego typu. Haft pochewki starszego szeregowego został stworzony za pomocą wytrzymałych nici oraz specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu cechuje się precyzyjnym wykonaniem. Mimo bardzo dobrej jakości jego cena jest stosunkowo niska.

Jeśli potrzebujesz pagonu dla innego stopnia niż starszego szeregowego, to możesz znaleźć go w naszej ofercie. Niniejszym zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu.