• Pagon pochewka KAPRAL

Pagon pochewka KAPRAL

2021-05-21
Cena: 9,76 zł
Pagon pochewka KAPRAL - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>PAGON POCHEWKA KAPRAL</h2> <p>Pagon wojskowy kapral jest możliwy do użytkowania w akompaniamencie munduru całorocznego. Materiał, z jakiego została wykonana pochewka dla kaprala wykonany to WZ 2010, który jest zgodny z MON. Wszelkie elementy wykonane zostały w zgodzie z regulaminem. Umieszczony tam haft jest stworzony z niezwykłą precyzją, a dbałość o każdy szczegół jest od razu zauważalna. Całość została utrzymana w tonacjach khaki, ciemnej zieleni, a także brązu, tworząc charakterystyczny wzór moro o dość dużych elementach składowych, tak charakterystycznych dla WZ 2010.</p> <h2>Kapral - pagon</h2> <p>Element ten doskonale komponuje się z resztą umundurowania polowego. Pagon kaprala jest niezwykle istotny, gdyż stopień wojskowy jest natychmiast zauważalny dzięki symbolice znaków umieszczonych na pochewce.</p> <h2>Pochewka kaprala - sklep</h2> <p>W naszym sklepie wszelkie elementy wojskowe, a także militarne znaleźć można w doskonałych cenach. Produkty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a opinie na ich temat są niezwykle pozytywne. Klienci mają do nas zaufanie i często wracają w celu zakupienia innych produktów.  </p> <p></p>

Pagon pochewka kapral na mundur całoroczny

  • materiał WZ2010 zgodny z MON, regulaminowy
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Ilość

PAGON POCHEWKA KAPRAL

Pagon wojskowy kapral jest możliwy do użytkowania w akompaniamencie munduru całorocznego. Materiał, z jakiego została wykonana pochewka dla kaprala wykonany to WZ 2010, który jest zgodny z MON. Wszelkie elementy wykonane zostały w zgodzie z regulaminem. Umieszczony tam haft jest stworzony z niezwykłą precyzją, a dbałość o każdy szczegół jest od razu zauważalna. Całość została utrzymana w tonacjach khaki, ciemnej zieleni, a także brązu, tworząc charakterystyczny wzór moro o dość dużych elementach składowych, tak charakterystycznych dla WZ 2010.

Kapral - pagon

Element ten doskonale komponuje się z resztą umundurowania polowego. Pagon kaprala jest niezwykle istotny, gdyż stopień wojskowy jest natychmiast zauważalny dzięki symbolice znaków umieszczonych na pochewce.

Pochewka kaprala - sklep

W naszym sklepie wszelkie elementy wojskowe, a także militarne znaleźć można w doskonałych cenach. Produkty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a opinie na ich temat są niezwykle pozytywne. Klienci mają do nas zaufanie i często wracają w celu zakupienia innych produktów.