• Orzeł WOJSK LĄDOWYCH NA BERET bajorko

Orzeł WOJSK LĄDOWYCH NA BERET bajorko

2021-05-21
Cena: 38,20 zł
Orzeł WOJSK LĄDOWYCH NA BERET bajorko - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Niezwykle istotnym elementem umundurowania są emblematy, w tym naszywki na berety. Pierwszy raz pojawiły się u ‘’Błękitnej Armii’’ gen. Józefa Hallera. Pełnią funkcję informacyjną oraz rozpoznawczą, ponieważ są oznaką stopni wojskowych. Jest dedykowany generałom, a także pełni element ubioru galowego i wyjściowego Żandarmerii Wojskowej. Haft srebrzystego bajorka występuje w jednostkach powietrznodesantowych, kawalerii powietrznej, jednostkach obrony wybrzeża oraz 11 Dywizji Kawalerii Pancernej.</p> <p>Zważając na doniosłość oraz niebagatelne znaczenie, orzeł na beret wojsk lądowych został wykonany za pomocą wysokogatunkowych nici hafciarskich. Jest to produkt zgodny z rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej. Cechuje się czarnym podkładem oraz wymiarami 65 x 50 mm.</p> <h2>Orzeł wojsko lądowych na beret bajorko - extremewear.pl</h2> <p>Cechujemy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Nasza oferta, w tym powyższa naszywka pochodzi prosto od producenta, tak więc jest to gwarant wysokiej jakości. Sklep oferuje korzystne ceny - w przypadku zakupu większej liczby sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!</p>
  • Naszywka orzeł na beret
  • Wymiary naszywki 65x50mm
  • Wykonana na czarnym podkładzie.
  • Wymiar zgodny z rozporządzeniem MON.
  • Naszywka prosto od producenta
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
  • Kupując wiele przedmiotów za wysyłkę płacisz jak za jedną sztukę.
Ilość

Niezwykle istotnym elementem umundurowania są emblematy, w tym naszywki na berety. Pierwszy raz pojawiły się u ‘’Błękitnej Armii’’ gen. Józefa Hallera. Pełnią funkcję informacyjną oraz rozpoznawczą, ponieważ są oznaką stopni wojskowych. Jest dedykowany generałom, a także pełni element ubioru galowego i wyjściowego Żandarmerii Wojskowej. Haft srebrzystego bajorka występuje w jednostkach powietrznodesantowych, kawalerii powietrznej, jednostkach obrony wybrzeża oraz 11 Dywizji Kawalerii Pancernej.

Zważając na doniosłość oraz niebagatelne znaczenie, orzeł na beret wojsk lądowych został wykonany za pomocą wysokogatunkowych nici hafciarskich. Jest to produkt zgodny z rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej. Cechuje się czarnym podkładem oraz wymiarami 65 x 50 mm.

Orzeł wojsko lądowych na beret bajorko - extremewear.pl

Cechujemy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem. Nasza oferta, w tym powyższa naszywka pochodzi prosto od producenta, tak więc jest to gwarant wysokiej jakości. Sklep oferuje korzystne ceny - w przypadku zakupu większej liczby sztuk za przesyłkę płacisz tylko raz!