Nóż myśliwski Kandar 268
 • Nóż myśliwski KANDAR, solidny i porządny
 • Nóż myśliwski KANDAR, solidny i porządny
 • Nóż myśliwski KANDAR, solidny i porządny
 • Nóż myśliwski KANDAR, solidny i porządny

Nóż myśliwski KANDAR, solidny i porządny

2021-05-21
Cena: 30,89 zł
Nóż myśliwski KANDAR, solidny i porządny - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Niezawodny nóż taktyczny. Solidny i pewnie leżący w dłoni. Na dole rękojęści oczko na sznurek.</p> <p>Grube i solidne ostrze zapewni jego trwałość.</p> <p>W zestawie mocny pokrowiec z kordury wraz ze szlufką pozwalająca na mocowanie np. do pasa, kamizelki taktycznej itp.</p> <p>Solidny nóż myśliwski Kandar to produkt wysokiej jakości, który przydaje się zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach ekstremalnych. Rewelacyjnie spełnia swoje zadanie na polowaniach, wyprawach survivalowych, kempingach czy wyjazdach na ryby.</p> <p>Prezentowany nóż wykonany jest z solidnych materiałów, a ponadto zachwyca swoją estetyką. Dzięki temu cieszy się świetnymi opiniami nawet szczególnie wymagających użytkowników.</p> <h2>Solidny nóż Kandar - myśliwskie akcesorium na miarę oczekiwań</h2> <p>Oferowany przez nas solidny nóż myśliwski Kandar to produkt, który zachwyca swoją jakością, trwałością i funkcjonalnością. Wykonany jest z dwóch porządnych materiałów - drewna oraz stali. Ponadto posiada solidne, bardzo wytrzymałe ostrze, a także ergonomiczną rękojeść, która doskonale leży w dłoni.</p> <p>Nóż myśliwski Kandar wyróżnia się efektowną stylistyką, dzięki czemu stanowi świetny pomysł na prezent. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi myślistwa, bushcraftu oraz survivalowych wypraw.</p> <h2>Solidny nóż myśliwski Kandar - wysoka jakość w konkurencyjnej cenie</h2> <p>Oferowany przez nas nóż myśliwski Kandar to produkt cieszący się świetnymi opiniami i ogromną popularnością wśród klientów. Kupowany jest nie tylko przez myśliwych, ale również fanów turystyki pieszej lub biwaków czy wędkarzy.</p> <p>Użytkownicy są zachwyceni jego precyzją i wysokim standardem wykonania. Zaznaczają, że sprawdza się równie dobrze, co noże z wyższej półki cenowej. Ponadto wyposażony jest w praktyczny pokrowiec, który można z łatwością zamocować do paska lub taktycznej kamizelki.</p>

NÓŻ MYŚLIWSKI KANDAR

DANE TECHNICZNE:

 • Długość całkowita:  21,4 cm
 • Długość ostrza: 10 cm
 • Szerokość ostrza: 2,8 cm
 • Grubość ostrza:  4,5 mm
 • Waga:  182 g
 • Waga z pokrowcem:  216 g
 • Rękojeść:  stal + drewno
 • Pokrowiec:  z mocowaniem do pasa
 • Producent:  Kandar
Ilość
Oczekiwanie na dostawę


Niezawodny nóż taktyczny. Solidny i pewnie leżący w dłoni. Na dole rękojęści oczko na sznurek.

Grube i solidne ostrze zapewni jego trwałość.

W zestawie mocny pokrowiec z kordury wraz ze szlufką pozwalająca na mocowanie np. do pasa, kamizelki taktycznej itp.

Solidny nóż myśliwski Kandar to produkt wysokiej jakości, który przydaje się zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach ekstremalnych. Rewelacyjnie spełnia swoje zadanie na polowaniach, wyprawach survivalowych, kempingach czy wyjazdach na ryby.

Prezentowany nóż wykonany jest z solidnych materiałów, a ponadto zachwyca swoją estetyką. Dzięki temu cieszy się świetnymi opiniami nawet szczególnie wymagających użytkowników.

Solidny nóż Kandar - myśliwskie akcesorium na miarę oczekiwań

Oferowany przez nas solidny nóż myśliwski Kandar to produkt, który zachwyca swoją jakością, trwałością i funkcjonalnością. Wykonany jest z dwóch porządnych materiałów - drewna oraz stali. Ponadto posiada solidne, bardzo wytrzymałe ostrze, a także ergonomiczną rękojeść, która doskonale leży w dłoni.

Nóż myśliwski Kandar wyróżnia się efektowną stylistyką, dzięki czemu stanowi świetny pomysł na prezent. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi myślistwa, bushcraftu oraz survivalowych wypraw.

Solidny nóż myśliwski Kandar - wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Oferowany przez nas nóż myśliwski Kandar to produkt cieszący się świetnymi opiniami i ogromną popularnością wśród klientów. Kupowany jest nie tylko przez myśliwych, ale również fanów turystyki pieszej lub biwaków czy wędkarzy.

Użytkownicy są zachwyceni jego precyzją i wysokim standardem wykonania. Zaznaczają, że sprawdza się równie dobrze, co noże z wyższej półki cenowej. Ponadto wyposażony jest w praktyczny pokrowiec, który można z łatwością zamocować do paska lub taktycznej kamizelki.