• Starszy Szeregowy naszywka czarna na SZUSZU

Starszy Szeregowy naszywka czarna na SZUSZU

2021-05-21
Cena: 4,88 zł
Starszy Szeregowy naszywka czarna na SZUSZU - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Odznaczenia, w tym patki pełnią wysoce istotną rolę w każdej służbie - będąc wyrazem wyróżnienia oraz wewnętrznego porządku hierarchicznego. Przedstawiamy produkt dedykowany dla stopnia starszego szeregowego. Naszywka czarna na szuszu jest wykonana za pomocą metody komputerowej. Haft wykonany za pomocą szarej nici podkreśla jakość oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Na bokach, znajduje się monochromatyczne wykończenie, a wewnętrzna strona została podszyta rzepem, aby umożliwić bezproblemowe umieszczenie patki na odzieży. </p> <p>Sukno o wymiarach 85 x 70 mm jest przeznaczone do wspomnianej kurtki wyjściowej - wyłącznie dla formacji Sił Powietrznych. Naszywka jest zgodna z aktualnym rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej.</p> <h2>Starszy szeregowy naszywka czarna na szuszu - sklep</h2> <p>Cechujemy się wysoką jakością produktów, będących synonimem schludności - jesteśmy oficjalnym producentem. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu wielu rodzajów patek, ale i nie tylko. Od kilku lat zdobywamy zaufanie klientów z całej Polski.</p>
  • podkład: czarny materiał kontraktowy
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Odznaczenia, w tym patki pełnią wysoce istotną rolę w każdej służbie - będąc wyrazem wyróżnienia oraz wewnętrznego porządku hierarchicznego. Przedstawiamy produkt dedykowany dla stopnia starszego szeregowego. Naszywka czarna na szuszu jest wykonana za pomocą metody komputerowej. Haft wykonany za pomocą szarej nici podkreśla jakość oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Na bokach, znajduje się monochromatyczne wykończenie, a wewnętrzna strona została podszyta rzepem, aby umożliwić bezproblemowe umieszczenie patki na odzieży. 

Sukno o wymiarach 85 x 70 mm jest przeznaczone do wspomnianej kurtki wyjściowej - wyłącznie dla formacji Sił Powietrznych. Naszywka jest zgodna z aktualnym rozporządzeniem Ministerstwa Obrony Narodowej.

Starszy szeregowy naszywka czarna na szuszu - sklep

Cechujemy się wysoką jakością produktów, będących synonimem schludności - jesteśmy oficjalnym producentem. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu wielu rodzajów patek, ale i nie tylko. Od kilku lat zdobywamy zaufanie klientów z całej Polski.