• Stopień Starszy Szeregowy wz2010

Stopień Starszy Szeregowy wz2010

2021-05-21
Cena: 6,10 zł
Stopień Starszy Szeregowy wz2010 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ2010 to element identyfikacyjny, niezbędny w przypadku wojskowych służb mundurowych. Naszywka wykonana została na kontraktowym materiale WZ2010, zgodnym z obecnie obowiązującym rozporządzeniem MON. </p> <h2>Naszywka stopień starszy szeregowy WZ2010 - sklep</h2> <p>W sklepie Extremewear dostępnych jest wiele elementów przyczepianych na Gore-Tex, w tym naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ2010. Oznaczenie stopnia wojskowego posiada praktyczne wymiary 85 x 70 mm, które spełniają wszystkie wytyczne. Funkcjonalne obszycie wykonane zostało w kolorze czarnym. </p> <p>Produkt dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie wyposażono także w mocny rzep, którym podszyta jest cała naszywka. Wysokiej jakości powierzchnia idealnie dopasowuje się do materiału munduru, dzięki czemu naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ2010 pozostaje na swoim miejscu niezależnie od panujących w danej chwili warunków. Sklep Extremewear jest oficjalnym dystrybutorem produkowanych w Polsce elementów, które służą do profesjonalnej identyfikacji stopnia wojskowego. </p> <p></p>
  • Naszywka stopień na gore-tex STARSZY SZEREGOWY - na innych aukcjach wszystkie stopnie
  • materiał: kontraktowy materiał wz2010 zgodny z rozporządzeniem MON
  • wymiar: 85x70
  • obszycie: czarne
  • rzep: podszyta mocnym rzepem
  • producent: Extremewear Polska
Ilość

Naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ2010 to element identyfikacyjny, niezbędny w przypadku wojskowych służb mundurowych. Naszywka wykonana została na kontraktowym materiale WZ2010, zgodnym z obecnie obowiązującym rozporządzeniem MON. 

Naszywka stopień starszy szeregowy WZ2010 - sklep

W sklepie Extremewear dostępnych jest wiele elementów przyczepianych na Gore-Tex, w tym naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ2010. Oznaczenie stopnia wojskowego posiada praktyczne wymiary 85 x 70 mm, które spełniają wszystkie wytyczne. Funkcjonalne obszycie wykonane zostało w kolorze czarnym. 

Produkt dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie wyposażono także w mocny rzep, którym podszyta jest cała naszywka. Wysokiej jakości powierzchnia idealnie dopasowuje się do materiału munduru, dzięki czemu naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ2010 pozostaje na swoim miejscu niezależnie od panujących w danej chwili warunków. Sklep Extremewear jest oficjalnym dystrybutorem produkowanych w Polsce elementów, które służą do profesjonalnej identyfikacji stopnia wojskowego.