• Stopień Starszy Szeregowy wz93

Stopień Starszy Szeregowy wz93

2021-05-21
Cena: 6,10 zł
Stopień Starszy Szeregowy wz93 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>STOPIEŃ STARSZY SZEREGOWY WZ93</h2> <p>Naszywka na beret - starszy szeregowy to doskonały element, który stanowi mały, aczkolwiek dość istotny detal w całym umundurowaniu. Została ona wykonana z materiału kontraktowego wz93. Całość naszywki starszego szeregowego została podszyta rzepem. Sprawia to, że cała jego przyczepność jest jeszcze lepsza, a doczepienie go do beretu nie stanowi żadnego problemu. </p> <h2>Starszy szeregowy - naszywka</h2> <p>Naszywka została obszyta czarną nicią, co idealnie komponuje się z haftem wskazującym rodzaj stopnia wojskowego. Wszystko to zostało wykonane z należytą dokładnością i precyzją. Naszywka ta ma wymiary 85 x 70 mm, co sprawia, że nie będzie ona uciążliwa przy użytkowaniu, a zarazem dobrze zauważalna z daleka. </p> <h2>Naszywka na beret starszy szeregowy - sklep</h2> <p>Naszywka ta jest naszej produkcji. W Extreme Wear Polska dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Doskonałe opinie wskazują także na bardzo korzystne ceny, które zachęcają do dalszych zakupów. </p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz93
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: czarne
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

STOPIEŃ STARSZY SZEREGOWY WZ93

Naszywka na beret - starszy szeregowy to doskonały element, który stanowi mały, aczkolwiek dość istotny detal w całym umundurowaniu. Została ona wykonana z materiału kontraktowego wz93. Całość naszywki starszego szeregowego została podszyta rzepem. Sprawia to, że cała jego przyczepność jest jeszcze lepsza, a doczepienie go do beretu nie stanowi żadnego problemu. 

Starszy szeregowy - naszywka

Naszywka została obszyta czarną nicią, co idealnie komponuje się z haftem wskazującym rodzaj stopnia wojskowego. Wszystko to zostało wykonane z należytą dokładnością i precyzją. Naszywka ta ma wymiary 85 x 70 mm, co sprawia, że nie będzie ona uciążliwa przy użytkowaniu, a zarazem dobrze zauważalna z daleka. 

Naszywka na beret starszy szeregowy - sklep

Naszywka ta jest naszej produkcji. W Extreme Wear Polska dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Doskonałe opinie wskazują także na bardzo korzystne ceny, które zachęcają do dalszych zakupów.