• Stopień Starszy Szeregowy wz93

Stopień Starszy Szeregowy wz93

2021-05-21
Cena: 5,69 zł
Stopień Starszy Szeregowy wz93 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ93 umożliwia łatwą i szybką identyfikację stopnia wojskowego. Ze względu na swoje przeznaczenie element został wyposażony w funkcjonalny rzep, dzięki któremu możliwe jest umieszczenie go bezpośrednio na materiale munduru wojskowego. Podszycie naszywki Stopień Starszy Szeregowy WZ93 mocnym rzepem zapewnia jej wyjątkową stabilność niezależnie od warunków. </p> <h2>Naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ93 - sklep</h2> <p>Naszywka identyfikacyjna dostępna w sklepie Extremewear wykonana została na materiale kontraktowym WZ93, spełniającym wszystkie obecnie obowiązujące w tym zakresie normy MON. Zgodne z wytycznymi są również wymiary - 85 x 70 mm.</p> <p>Praktycznym aspektem produktu jest nie tylko atrakcyjna cena, ale także obszycie całej naszywki Stopień Starszy Szeregowy WZ93 wykonane w kolorze khaki. Barwa ta idealnie dopasowuje się do kolorystyki całego munduru. Każdy element wchodzący w skład haftu wykonany został z najwyższą dbałością o każdy szczegół, tak niezbędną w przypadku wyposażenia wojskowego.</p> <p></p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz93
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: khaki/oliwka
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ93 umożliwia łatwą i szybką identyfikację stopnia wojskowego. Ze względu na swoje przeznaczenie element został wyposażony w funkcjonalny rzep, dzięki któremu możliwe jest umieszczenie go bezpośrednio na materiale munduru wojskowego. Podszycie naszywki Stopień Starszy Szeregowy WZ93 mocnym rzepem zapewnia jej wyjątkową stabilność niezależnie od warunków. 

Naszywka Stopień Starszy Szeregowy WZ93 - sklep

Naszywka identyfikacyjna dostępna w sklepie Extremewear wykonana została na materiale kontraktowym WZ93, spełniającym wszystkie obecnie obowiązujące w tym zakresie normy MON. Zgodne z wytycznymi są również wymiary - 85 x 70 mm.

Praktycznym aspektem produktu jest nie tylko atrakcyjna cena, ale także obszycie całej naszywki Stopień Starszy Szeregowy WZ93 wykonane w kolorze khaki. Barwa ta idealnie dopasowuje się do kolorystyki całego munduru. Każdy element wchodzący w skład haftu wykonany został z najwyższą dbałością o każdy szczegół, tak niezbędną w przypadku wyposażenia wojskowego.