Stopień Starszy Szeregowy na beret bordowy

2021-05-21
4,47 zł
Stopień Starszy Szeregowy na beret bordowy - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Stopień na beret – starszy szeregowy</h2> <p>Wobec odmiennych okoliczności żołnierz posiada aż siedem kompletów ubioru: ćwiczebny, galowy, polowy, specjalny, służbowy, wieczorowy oraz wyjściowy. Jego kolor oraz małe szczegóły różnią się w zależności od tego, czy wojskowy należy do Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych czy Wojsk Lądowych. Natomiast podstawowe elementy się nie zmieniają – jak chociażby beret.</p> <h2>Beret w wojsku</h2> <p>Swój debiut w wojsku berety zaliczyły już w 1919 roku za sprawą „Błękitnej Armii” generała Józefa Hallera. To właśnie wtedy stały się jednym ze znaków umundurowania kierowców pojazdów mechanicznych. Przez lata przechodziły różne przemiany pod względem wyglądu, kolorów, noszonych na nich symboli oraz jednostek, w których je wprowadzono, aż w końcu przydział otrzymały wszystkie rodzaje sił zbrojnych. Obecnie żołnierze noszą odmienne kolory beretów w zależności od oddziału, związku taktycznego, jednostki. Wśród nich widuje się czarne, które ubiera najwięcej rodzajów sił zbrojnych, niebieskie, zielone, ciemnozielone, szkarłatne, oliwkowe, szare, a także bordowe nakrycia głowy. Zazwyczaj na środku umieszcza się wyhaftowany wizerunek orła wojskowego. Co ciekawe, przy wystąpieniach, na których nie wymaga się nakrycia głowy, beret znajduje się w otwartej lewej kieszeni spodni w taki sposób, aby orzeł był skierowany w przód.</p> <h2>Naszywka na beret – starszy szeregowy</h2> <p>W naszym sklepie oferujemy stopień starszego szeregowego na beret. Naszywka została wykonana z filcu i wyszyta białą nicią. Wysokiej jakości haft jest odporny na wszelkiego rodzaju rozdarcia, rozprucia czy inne uszkodzenia. Wymiary 38 mm x 18 mm oraz dokładnie odwzorowana kolorystyka odpowiadają wytycznym Ministerstwa Obrony Narodowej, dlatego też nadają się do przyczepienia na berety przez zawodowych żołnierzy, jak i pasjonatów wojska.</p> <p>Solidne wykonanie, atrakcyjne ceny oraz szybka dostawa sprawiają, że jesteśmy producentem, który cieszy się samymi pozytywnymi opiniami klientów. Dlatego, jeśli szukasz dobrych naszywek, wybierz te z naszego sklepu.</p> <p></p>
  • Stopień wojskowy STARSZY SZEREGOWY na beret bordowy

    • materiał: filc borowy, taki jak beret
    • wymiary: 38x18mm
    • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
    • Jesteśmy producentem dlatego oferujemy możliwie niskie ceny
Ilość

Stopień na beret – starszy szeregowy

Wobec odmiennych okoliczności żołnierz posiada aż siedem kompletów ubioru: ćwiczebny, galowy, polowy, specjalny, służbowy, wieczorowy oraz wyjściowy. Jego kolor oraz małe szczegóły różnią się w zależności od tego, czy wojskowy należy do Marynarki Wojennej, Sił Powietrznych czy Wojsk Lądowych. Natomiast podstawowe elementy się nie zmieniają – jak chociażby beret.

Beret w wojsku

Swój debiut w wojsku berety zaliczyły już w 1919 roku za sprawą „Błękitnej Armii” generała Józefa Hallera. To właśnie wtedy stały się jednym ze znaków umundurowania kierowców pojazdów mechanicznych. Przez lata przechodziły różne przemiany pod względem wyglądu, kolorów, noszonych na nich symboli oraz jednostek, w których je wprowadzono, aż w końcu przydział otrzymały wszystkie rodzaje sił zbrojnych. Obecnie żołnierze noszą odmienne kolory beretów w zależności od oddziału, związku taktycznego, jednostki. Wśród nich widuje się czarne, które ubiera najwięcej rodzajów sił zbrojnych, niebieskie, zielone, ciemnozielone, szkarłatne, oliwkowe, szare, a także bordowe nakrycia głowy. Zazwyczaj na środku umieszcza się wyhaftowany wizerunek orła wojskowego. Co ciekawe, przy wystąpieniach, na których nie wymaga się nakrycia głowy, beret znajduje się w otwartej lewej kieszeni spodni w taki sposób, aby orzeł był skierowany w przód.

Naszywka na beret – starszy szeregowy

W naszym sklepie oferujemy stopień starszego szeregowego na beret. Naszywka została wykonana z filcu i wyszyta białą nicią. Wysokiej jakości haft jest odporny na wszelkiego rodzaju rozdarcia, rozprucia czy inne uszkodzenia. Wymiary 38 mm x 18 mm oraz dokładnie odwzorowana kolorystyka odpowiadają wytycznym Ministerstwa Obrony Narodowej, dlatego też nadają się do przyczepienia na berety przez zawodowych żołnierzy, jak i pasjonatów wojska.

Solidne wykonanie, atrakcyjne ceny oraz szybka dostawa sprawiają, że jesteśmy producentem, który cieszy się samymi pozytywnymi opiniami klientów. Dlatego, jeśli szukasz dobrych naszywek, wybierz te z naszego sklepu.