• Stopień Starszy Szeregowy wz2010

Stopień Starszy Szeregowy wz2010

2021-05-21
Cena: 6,10 zł
Stopień Starszy Szeregowy wz2010 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Stopień starszy szeregowy w sklepie Extremewear to specjalnie przygotowana naszywka, dzięki której możliwe jest wyjątkowo szybkie rozpoznanie stopnia wojskowego. Również w przypadku mundurowego na tym poziomie hierarchii konieczne jest zastosowanie odpowiedniego elementu umożliwiającego rozpoznanie - w tym przypadku stanowi go naszywka stopień starszy szeregowy. Opinie dotyczące modelu jednoznacznie wskazują na wysoką funkcjonalność. Naszywka wykonana została z kontraktowego materiału WZ2010, który został dostosowany do obecnie obowiązujących norm, w tym przypadku rozporządzenia MON dotyczącego wyposażenia militarnego. Obszycie to klasyczna oliwka/khaki, co sprawia, że idealnie dopasowuje się do kolorystyki podstawowego umundurowania wojsk lądowych.</p> <h2>Stopień starszy szeregowy - opinie</h2> <p>Dlaczego warto wybrać naszywkę stopnia starszego szeregowego? Sklep Extremewear wyposażony został w wysokiej jakości produkty, które świetnie sprawdzają się w wykorzystaniu militarnym. Produkt jest niezwykle praktyczny, ponieważ zastosowano podszycie z wytrzymałego rzepu, dzięki któremu naszywka ze stopniem starszego szeregowego idealnie trzyma się materiału munduru bez względu na panujące warunki. Producentem naszywki jest Extremewear Polska, co sprawia, że wysoka jakość zostaje zachowana w przypadku każdego egzemplarza. Nic więc dziwnego, że tak częstym wyborem staje się właśnie naszywka stopień starszy szeregowy. Opinie dotyczące tego produktu są wyjątkowo pozytywne, świadcząc o jego wyjątkowej funkcjonalności oraz solidności. </p> <h2>Stopień starszy szeregowy - cena </h2> <p>Odróżnianie poszczególnych stopni wojskowych jest kluczowe w przypadku działań na szczeblu militarnym. Rozpoznawanie ich mogłoby być kłopotliwe, gdyby nie praktyczne naszywki, również w przypadku stopnia starszego szeregowego. Cena takiej propozycji jest niezwykle atrakcyjna, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wyjątkową staranność wykonania oraz wysoką jakość użytych materiałów.</p>
  • Naszywka stopień na gore-tex STARSZY SZEREGOWY - na innych aukcjach wszystkie stopnie
  • materiał: kontraktowy materiał wz2010 zgodny z rozporządzeniem MON
  • wymiar: 85x70
  • obszycie: oliwka/khaki
  • rzep: podszyta mocnym rzepem
  • producent: Extremewear Polska
Ilość

Stopień starszy szeregowy w sklepie Extremewear to specjalnie przygotowana naszywka, dzięki której możliwe jest wyjątkowo szybkie rozpoznanie stopnia wojskowego. Również w przypadku mundurowego na tym poziomie hierarchii konieczne jest zastosowanie odpowiedniego elementu umożliwiającego rozpoznanie - w tym przypadku stanowi go naszywka stopień starszy szeregowy. Opinie dotyczące modelu jednoznacznie wskazują na wysoką funkcjonalność. Naszywka wykonana została z kontraktowego materiału WZ2010, który został dostosowany do obecnie obowiązujących norm, w tym przypadku rozporządzenia MON dotyczącego wyposażenia militarnego. Obszycie to klasyczna oliwka/khaki, co sprawia, że idealnie dopasowuje się do kolorystyki podstawowego umundurowania wojsk lądowych.

Stopień starszy szeregowy - opinie

Dlaczego warto wybrać naszywkę stopnia starszego szeregowego? Sklep Extremewear wyposażony został w wysokiej jakości produkty, które świetnie sprawdzają się w wykorzystaniu militarnym. Produkt jest niezwykle praktyczny, ponieważ zastosowano podszycie z wytrzymałego rzepu, dzięki któremu naszywka ze stopniem starszego szeregowego idealnie trzyma się materiału munduru bez względu na panujące warunki. Producentem naszywki jest Extremewear Polska, co sprawia, że wysoka jakość zostaje zachowana w przypadku każdego egzemplarza. Nic więc dziwnego, że tak częstym wyborem staje się właśnie naszywka stopień starszy szeregowy. Opinie dotyczące tego produktu są wyjątkowo pozytywne, świadcząc o jego wyjątkowej funkcjonalności oraz solidności. 

Stopień starszy szeregowy - cena 

Odróżnianie poszczególnych stopni wojskowych jest kluczowe w przypadku działań na szczeblu militarnym. Rozpoznawanie ich mogłoby być kłopotliwe, gdyby nie praktyczne naszywki, również w przypadku stopnia starszego szeregowego. Cena takiej propozycji jest niezwykle atrakcyjna, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wyjątkową staranność wykonania oraz wysoką jakość użytych materiałów.