• STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN
 • STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN
 • STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN
 • STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN
 • STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN
 • STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN
 • STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN

STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN

2021-05-21
Cena: 46,29 zł
STAZA TAKTYCZNA WOJSKOWA MEDYCZNA DO TAMOWANIA RAN - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Staza taktyczna (opaska uciskowa) - sklep online</h2> <p>Staza taktyczna to opaska uciskowa przeznaczona do tamowania silnego krwotoku z intensywnie zranionej kończyny. Wystarczy zacisnąć ją powyżej rany, aby zatrzymać obfite krwawienie. Wykonana została ona w taki sposób, aby można było ją użyć przy pomocy wyłącznie jednej ręki. </p> <p>Na oferowanej stazie medycznej znajduje się specjalne miejsce na zapisanie godziny jej założenia. Zanotowana informacja może okazać się bardzo przydatna, jeśli służby medyczne zastaną nas nieprzytomnych. Prezentowana opaska uciskowa utrzymana jest w kolorze czarnym. Posiada niewielkie detale w barwie białej oraz czerwonej. Wykonana jest z wysokiej jakości poliestru oraz solidnego tworzywa ABS. Ponadto jest łatwa w założeniu oraz ściągnięciu. Wyróżnia się lekkością, trwałością i kompaktowymi wymiarami. </p> <p>Oferowana staza taktyczna umożliwia szybkie zatrzymanie krwawienia i uratowanie życia nawet w szczególnie krytycznych momentach. </p> <p></p> <h2>Staza wojskowa - opinie klientów</h2> <p>Oferowana staza medyczna cieszy się rewelacyjnymi opiniami i dużą popularnością. Wykorzystywana jest przez służby ratunkowe, żołnierzy, policję i straż pożarną. Użytkownicy cenią ją przede wszystkim za wysoką jakość, wytrzymałość i skuteczność. Podkreślają, że jej założenie jest szybkie, łatwe i bezproblemowe. Ponadto zaznaczają, iż w naszym sklepie można kupić stazę wojskową w bardzo konkurencyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. </p> <p></p>

Staza Taktyczna, Staza Wojskowa, Opaska Uciskowa

STAZA ORYGINALNA - PROFESJONALNA DO UŻYCIA NA POLU WALKI

Opaska uciskowa przeznaczona do zatamowania obfitego krwawienia poprzez zaciśniecie powyżej rany.

Staza wykonana w sposób pozwalający na użycie jedną ręką. Zawiera miejsce na zapisanie godziny założenia, pomocne dla służb medycznych, które mogą zastać nas nieprzytomnych.

Cechy produktu:

 • kolor: czarny,
 • wymiary: 95 x 4 cm (długość - szerokość),
 • materiał: poliester, wysokiej wytrzymałości ABS,
 • biały blankiet do spisania czasu zacisku.
 • CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CE
Ilość

Staza taktyczna (opaska uciskowa) - sklep online

Staza taktyczna to opaska uciskowa przeznaczona do tamowania silnego krwotoku z intensywnie zranionej kończyny. Wystarczy zacisnąć ją powyżej rany, aby zatrzymać obfite krwawienie. Wykonana została ona w taki sposób, aby można było ją użyć przy pomocy wyłącznie jednej ręki. 

Na oferowanej stazie medycznej znajduje się specjalne miejsce na zapisanie godziny jej założenia. Zanotowana informacja może okazać się bardzo przydatna, jeśli służby medyczne zastaną nas nieprzytomnych. Prezentowana opaska uciskowa utrzymana jest w kolorze czarnym. Posiada niewielkie detale w barwie białej oraz czerwonej. Wykonana jest z wysokiej jakości poliestru oraz solidnego tworzywa ABS. Ponadto jest łatwa w założeniu oraz ściągnięciu. Wyróżnia się lekkością, trwałością i kompaktowymi wymiarami. 

Oferowana staza taktyczna umożliwia szybkie zatrzymanie krwawienia i uratowanie życia nawet w szczególnie krytycznych momentach. 

Staza wojskowa - opinie klientów

Oferowana staza medyczna cieszy się rewelacyjnymi opiniami i dużą popularnością. Wykorzystywana jest przez służby ratunkowe, żołnierzy, policję i straż pożarną. Użytkownicy cenią ją przede wszystkim za wysoką jakość, wytrzymałość i skuteczność. Podkreślają, że jej założenie jest szybkie, łatwe i bezproblemowe. Ponadto zaznaczają, iż w naszym sklepie można kupić stazę wojskową w bardzo konkurencyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.