• Stopień Szeregowy pustynny

Stopień Szeregowy pustynny

2021-05-21
Cena: 5,69 zł
Stopień Szeregowy pustynny - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Prezentowana naszywka używana jest do oznaczenia stopnia szeregowego. Pustynny emblemat został wykonany z jasnej tkaniny do kamuflażu, dzięki czemu sprawdza się doskonale w przypadku mundurów używanych na pustyniach czy innych piaszczystych terenach. Produkt spełnia wysokie standardy jakości. Został obszyty nicią w pasującym piaskowym kolorze.</p> <h2>Stopień szeregowy - pustynny emblemat</h2> <p>Dostępny w naszym sklepie produkt został wykonany z materiału kontraktowego WZ2010 w wersji kamuflażu pustynnego. Tkanina jest odporna na ścieranie, wilgoć czy skrajne temperatury. Ponadto została podszyta mocnym rzepem, dzięki czemu użytkowanie produktu jest jeszcze prostsze. Haft został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mimo świetnej jakości, cena naszywki jest zaskakująco niska, co wzbudza pozytywne odczucia w naszych klientach. Dysponujemy również emblematami z innymi stopniami wojskowymi, ciekawymi akcesoriami czy odzieżą dla miłośników survivalu, outdooru, gier taktycznych oraz ogólnie pojętej tematyki militariów.</p>
  • podkład: materiał kontraktowy wz2010 kamuflażpustynny
  • wymiary: 85x70 mm
  • obszycie: piaskowe
  • rzep: naszywka podszyta rzepem
  • producent: Extremwear Polska
  • Haft wykonany z dbałością o każdy szczegół.
Ilość

Prezentowana naszywka używana jest do oznaczenia stopnia szeregowego. Pustynny emblemat został wykonany z jasnej tkaniny do kamuflażu, dzięki czemu sprawdza się doskonale w przypadku mundurów używanych na pustyniach czy innych piaszczystych terenach. Produkt spełnia wysokie standardy jakości. Został obszyty nicią w pasującym piaskowym kolorze.

Stopień szeregowy - pustynny emblemat

Dostępny w naszym sklepie produkt został wykonany z materiału kontraktowego WZ2010 w wersji kamuflażu pustynnego. Tkanina jest odporna na ścieranie, wilgoć czy skrajne temperatury. Ponadto została podszyta mocnym rzepem, dzięki czemu użytkowanie produktu jest jeszcze prostsze. Haft został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mimo świetnej jakości, cena naszywki jest zaskakująco niska, co wzbudza pozytywne odczucia w naszych klientach. Dysponujemy również emblematami z innymi stopniami wojskowymi, ciekawymi akcesoriami czy odzieżą dla miłośników survivalu, outdooru, gier taktycznych oraz ogólnie pojętej tematyki militariów.