• Zawsze Gotowi, Zawsze Blisko

Zawsze Gotowi, Zawsze Blisko

2021-05-21
Cena: 4,47 zł
Zawsze Gotowi, Zawsze Blisko - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>“Zawsze gotowi, zawsze blisko” - naszywka z motto oddziałów Wojsk Obrony Terytorialnej jest jasnym sygnałem dla osób trzecich, z jaką formacją mają do czynienia. Cały element został utrzymany w klasycznych odcieniach moro, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do materiału całego munduru. Tkanina WZ2010 jest powszechnie używana w przypadku naszywek wojskowych, co nadaje produktowi profesjonalny wygląd. Dodatkowe obszycie w stonowanych kolorach wzmacnia efekt, wyróżniając tym samym naszywkę w taki sposób, aby napis był maksymalnie czytelny.</p> <h2>Naszywka Zawsze Gotowi, Zawsze Blisko</h2> <p>Samo motto na naszywce wojskowej wykonane zostało nowoczesną techniką trwałego haftu z zachowaniem najmniejszych szczegółów, przez co produkt cieszy się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Również wyjątkowo przystępna cena stanowi kolejny atut elementu. O jego praktyczności świadczy podszycie rzepem - taka opcja jest jak najbardziej dostępna w naszym sklepie. Rzep sprawia, że naszywka wojskowa doskonale trzyma się munduru.</p> <p></p>
  • materiał: wz2010 
  • Wymiary: 100x25mm
  • podszycie rzepem: TAK
  • obszycie: czarne
  • producent Extremewear Polska
Ilość

“Zawsze gotowi, zawsze blisko” - naszywka z motto oddziałów Wojsk Obrony Terytorialnej jest jasnym sygnałem dla osób trzecich, z jaką formacją mają do czynienia. Cały element został utrzymany w klasycznych odcieniach moro, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do materiału całego munduru. Tkanina WZ2010 jest powszechnie używana w przypadku naszywek wojskowych, co nadaje produktowi profesjonalny wygląd. Dodatkowe obszycie w stonowanych kolorach wzmacnia efekt, wyróżniając tym samym naszywkę w taki sposób, aby napis był maksymalnie czytelny.

Naszywka Zawsze Gotowi, Zawsze Blisko

Samo motto na naszywce wojskowej wykonane zostało nowoczesną techniką trwałego haftu z zachowaniem najmniejszych szczegółów, przez co produkt cieszy się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Również wyjątkowo przystępna cena stanowi kolejny atut elementu. O jego praktyczności świadczy podszycie rzepem - taka opcja jest jak najbardziej dostępna w naszym sklepie. Rzep sprawia, że naszywka wojskowa doskonale trzyma się munduru.