• Flaga na mundur gaszona polowa

Flaga na mundur gaszona polowa

2021-05-21
Cena: 3,90 zł
Flaga na mundur gaszona polowa - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Flaga polski naszywka polowa to propozycja zarówno dla zawodowych żołnierzy, jak i pasjonatów militariów. Jest to niemal nieodzowny element stroju każdego patrioty, gdyż przedstawia flagę narodową w barwach militarnych. Solidne wykonanie dodatkowo sprawia, że może być eksploatowana przez długi czas oraz w różnych warunkach.</p> <h2>Naszywka flaga polski mundur</h2> <p>Naszywka posiada wymiary, które odpowiadają wymogom Ministerstwa Obrony Narodowej. Wynoszą one 55 x 38 mm. Prezentowany element wykonano w wersji gaszonej. Kolorystyka została zachowana wokół khaki i czerni, proporcje natomiast odpowiadają fladze Polski. Haft powstał w niezwykle precyzyjny sposób oraz zadbano w nim o każdy detal. </p> <p>Niejedna osoba będzie z chlubą nosiła ten element na swoim mundurze. Naszywka sprawdzi się doskonale w przypadku osób, które udzielają się zarówno w organizacjach rządowych, jak i pozarządowych. Za sprawą niezwykle mocnego rzepu możliwe jest solidne przytwierdzenie jej do różnego rodzaju odzieży, w tym munduru. Została wykonana na czarnym podkładzie, co dodatkowo powoduje bardzo estetyczne wykończenie całości.</p> <p>Estetykę i dopracowanie można zauważyć w każdym aspekcie tego przedmiotu. Haft jest bardzo precyzyjny, co sprawia, że naszywka staje się nie tylko znaczącym symbolem, ale także niezwykle estetycznym dodatkiem do munduru.</p> <h2>Naszywka flaga polski gaszona</h2> <p>Dostępna w naszym sklepie naszywka flagi polski na mundur cieszy się dużym zainteresowaniem, a opinie na jej temat są niezwykle pozytywne. Użytkownicy chętnie zaopatrują się w ten model, gdyż ma dość uniwersalny charakter, jednak ma ogromne znaczenie dla właścicieli związanych z militariami.</p> <p>Zapraszamy do zapoznania się z nasza niezwykle bogatą ofertą. Posiadamy wiele zróżnicowanych produktów, które doskonale sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów. W naszej ofercie znaleźć można dodatki oraz większe elementy stanowiące składową ubioru. Posiadamy także szereg różnego rodzaju akcesoriów i narzędzi, które są nieocenione podczas wszelkich wypraw.</p>

Flaga na mundur w kolorach khaki-czarny, wersja polowa, podszyta mocnym rzepem.

Wymiary zgodne z rozporządzeniem MON 55x38mm.

Ilość

Flaga polski naszywka polowa to propozycja zarówno dla zawodowych żołnierzy, jak i pasjonatów militariów. Jest to niemal nieodzowny element stroju każdego patrioty, gdyż przedstawia flagę narodową w barwach militarnych. Solidne wykonanie dodatkowo sprawia, że może być eksploatowana przez długi czas oraz w różnych warunkach.

Naszywka flaga polski mundur

Naszywka posiada wymiary, które odpowiadają wymogom Ministerstwa Obrony Narodowej. Wynoszą one 55 x 38 mm. Prezentowany element wykonano w wersji gaszonej. Kolorystyka została zachowana wokół khaki i czerni, proporcje natomiast odpowiadają fladze Polski. Haft powstał w niezwykle precyzyjny sposób oraz zadbano w nim o każdy detal. 

Niejedna osoba będzie z chlubą nosiła ten element na swoim mundurze. Naszywka sprawdzi się doskonale w przypadku osób, które udzielają się zarówno w organizacjach rządowych, jak i pozarządowych. Za sprawą niezwykle mocnego rzepu możliwe jest solidne przytwierdzenie jej do różnego rodzaju odzieży, w tym munduru. Została wykonana na czarnym podkładzie, co dodatkowo powoduje bardzo estetyczne wykończenie całości.

Estetykę i dopracowanie można zauważyć w każdym aspekcie tego przedmiotu. Haft jest bardzo precyzyjny, co sprawia, że naszywka staje się nie tylko znaczącym symbolem, ale także niezwykle estetycznym dodatkiem do munduru.

Naszywka flaga polski gaszona

Dostępna w naszym sklepie naszywka flagi polski na mundur cieszy się dużym zainteresowaniem, a opinie na jej temat są niezwykle pozytywne. Użytkownicy chętnie zaopatrują się w ten model, gdyż ma dość uniwersalny charakter, jednak ma ogromne znaczenie dla właścicieli związanych z militariami.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza niezwykle bogatą ofertą. Posiadamy wiele zróżnicowanych produktów, które doskonale sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów. W naszej ofercie znaleźć można dodatki oraz większe elementy stanowiące składową ubioru. Posiadamy także szereg różnego rodzaju akcesoriów i narzędzi, które są nieocenione podczas wszelkich wypraw.