• Naszywka 25BKPow 7 batalion na ramię

Naszywka 25BKPow 7 batalion na ramię

2021-05-21
Cena: 16,26 zł
Naszywka 25BKPow 7 batalion na ramię - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<h2>Naszywka 25BKPOW 7 batalion na ramię</h2> <p style="text-align:justify;">Dobrze dobrane, widoczne i solidnie wykonane emblematy pozwalają na identyfikację żołnierza w każdych, nawet najgorszych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz naszywki 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, 7 batalionu na ramię.</p> <p style="text-align:justify;">Naszywka 25 Brygady Kawalerii Powietrznej została uszyta z materiału w kolorze moro z oliwkowym obszyciem. Posiada mocny rzep oraz wymiary zgodne z wytycznymi MON.</p> <p style="text-align:justify;">Nasze naszywki wojskowe na ramię cechują się wysoką jakością i niską ceną oraz pozytywnymi opiniami klientów, dlatego nadadzą się na mundur każdego żołnierza.</p>

Naszywka 25 Brygada Kawalerii Powietrznej, 7 batalion, wersja polowa na ramię

  • Wymiary naszywki: 94x94mm
  • Obszycie: oliwka/khaki
  • Podszyta mocnym rzepem

Ilość

Naszywka 25BKPOW 7 batalion na ramię

Dobrze dobrane, widoczne i solidnie wykonane emblematy pozwalają na identyfikację żołnierza w każdych, nawet najgorszych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz naszywki 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, 7 batalionu na ramię.

Naszywka 25 Brygady Kawalerii Powietrznej została uszyta z materiału w kolorze moro z oliwkowym obszyciem. Posiada mocny rzep oraz wymiary zgodne z wytycznymi MON.

Nasze naszywki wojskowe na ramię cechują się wysoką jakością i niską ceną oraz pozytywnymi opiniami klientów, dlatego nadadzą się na mundur każdego żołnierza.