• Naszywka Żandarmeria Wojskowa WZ2010

Naszywka Żandarmeria Wojskowa WZ2010

2021-05-21
Cena: 12,20 zł
Naszywka Żandarmeria Wojskowa WZ2010 - by , Styczeń 1, 2021
1/ 5stars
<p>Naszywka Żandarmerii Wojskowej utrzymana została w standardowej kolorystyce właściwej dla umundurowania wojskowego. Najlepiej świadczy o tym sam materiał, z jakiego powstał element, którego wysoka jakość jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Naszywka Żandarmerii Wojskowej posiada wymiary w pełni zgodne z obowiązującym obecnie rozporządzeniem MON. Jej stosowanie jest więc jak najbardziej wskazane, szczególnie w celu umożliwienia łatwej i szybkiej identyfikacji formacji wojskowej w każdych warunkach.</p> <h2>Naszywka Żandarmeria Wojskowa WZ2010 - oferta extremewear.pl</h2> <p>Naszywka Żandarmerii Wojskowej doskonale dopasowuje się do klasycznego munduru WZ2010, dzięki czemu tworzy z nim idealnie spójną całość. Haft wykonany jest w kolorze czarnym, tak samo jak obszycie całego elementu symbolizującego przynależność do. Żandarmerii Wojskowej. Naszywka doskonale nadaje się do roli elementu identyfikacyjnego za sprawą solidności oraz atrakcyjnej ceny.. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie klientów, którzy przekonali się o wysokiej jakości produktu dostępnego w szerokiej ofercie naszego sklepu.</p> <p></p>

Naszywka Żandarmeria Wojskowa na mundur wz2010, podszyta mocnym rzepem.

Wymiary zgodne z rozporządzeniem MON 78x70mm.

Ilość

Naszywka Żandarmerii Wojskowej utrzymana została w standardowej kolorystyce właściwej dla umundurowania wojskowego. Najlepiej świadczy o tym sam materiał, z jakiego powstał element, którego wysoka jakość jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Naszywka Żandarmerii Wojskowej posiada wymiary w pełni zgodne z obowiązującym obecnie rozporządzeniem MON. Jej stosowanie jest więc jak najbardziej wskazane, szczególnie w celu umożliwienia łatwej i szybkiej identyfikacji formacji wojskowej w każdych warunkach.

Naszywka Żandarmeria Wojskowa WZ2010 - oferta extremewear.pl

Naszywka Żandarmerii Wojskowej doskonale dopasowuje się do klasycznego munduru WZ2010, dzięki czemu tworzy z nim idealnie spójną całość. Haft wykonany jest w kolorze czarnym, tak samo jak obszycie całego elementu symbolizującego przynależność do. Żandarmerii Wojskowej. Naszywka doskonale nadaje się do roli elementu identyfikacyjnego za sprawą solidności oraz atrakcyjnej ceny.. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie klientów, którzy przekonali się o wysokiej jakości produktu dostępnego w szerokiej ofercie naszego sklepu.