Latarki pałki

Latarki pałki

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Latarka to bardzo przydatny przedmiot codziennego użytku, który stanowi nieodłączny element wyposażenia służb mundurowych. Jeszcze lepiej, kiedy oprócz swojej...

Latarka to bardzo przydatny przedmiot codziennego użytku, który stanowi nieodłączny element wyposażenia służb mundurowych. Jeszcze lepiej, kiedy oprócz swojej podstawowej funkcji czyli świecenia, sprzęt ten może posłużyć także do samoobrony.

Latarki pałki dostępne w naszym sklepie bardzo skutecznie spełniają obie wymienione funkcje. Dzięki takiemu urządzeniu można nie tylko oświetlić ciemne miejsca po zmroku, ale również obronić się przed napastnikiem w razie konieczności. Latarki pałki z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Latarki pałki — solidność i wytrzymałość

Latarki pałki od standardowych akcesoriów odróżnia jedna bardzo ważna rzecz. Zostały wykonane z wytrzymałego stopu aluminium, dzięki czemu są całkowicie odporne nawet na najsilniejsze uderzenie. Nic więc dziwnego, że taki sprzęt jest chętnie wybierany przez służby mundurowe oraz firmy ochroniarskie, których pracownicy wypełniają obowiązki po zmroku. Urządzenie to doskonale sprawdzi się w każdym miejscu o słabej widoczności lub w ciemnym pomieszczeniu.

Dzięki swojej budowie latarki pałki w awaryjnych sytuacjach mogą być wykorzystywane jako narzędzie do samoobrony. Dzięki nim istnieje bowiem możliwość zablokowania ciosu napastnika lub łatwego założenia dźwigni.

Co bardzo ważne, do produkcji tych latarek zostało wykorzystano aluminium lotnicze. Dzięki temu cała konstrukcja jest niezwykle odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a nawet na upadki z kilku metrów. Dla lepszej wygody latarki pałki pokryte są warstwą gumy, co znacząco poprawia chwyt.

Niezawodna latarka pałka w sklepie Extremewear

Oprócz wytrzymałej konstrukcji latarki pałki dostępne w naszym sklepie to po prostu akcesoria, dzięki którym można oświetlać ciemne pomieszczenia. Za dużą ilość światła odpowiadają specjalne diody LED.

W niektórych modelach można regulować moc świecenia. Dzięki temu użytkownik może wybrać poziom światła w zależności od potrzeb. Ponadto zastosowany w latarkach pałkach tryb stroboskopowy pozwala na oślepienie przeciwnika i wyprowadzenie go z równowagi.

Latarki posiadają dodatkową ochronę przed zabrudzeniem oraz wilgocią. Nic w tym dziwnego, są to w końcu urządzenia przeznaczone do użycia w ekstremalnych warunkach. Niektóre modele zostały również wyposażone w specjalny sznurek na rękojeści, dzięki czemu latarkę można dużo łatwiej przenosić oraz przechowywać.

Latarki pałki dostępne w naszym sklepie z pewnością poradzą sobie w każdej, nawet najbardziej niebezpiecznej sytuacji. Jej zalety doceni zarówno patrolujący policjant, jak i nocny stróż czy ochroniarz.

Latarki pałki — dlaczego warto?

Latarki pałki dostępne w naszym sklepie cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Mają oni bardzo duże zaufanie do proponowanych przez nas produktów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie pozostawiane w sieci.

Latarki pałki są cenione przede wszystkim za wytrzymałość, mocne światło oraz precyzyjne wykonanie. Tym, na co również zwracają uwagę klienci, jest bardzo korzystna, konkurencyjna cena, która z pewnością przekona niejedną osobę do zakupu.

Latarki pałki