Imienniki strażackie

Imienniki strażackie

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Imienniki strażackie 

Zajmujesz się wykonywaniem mundurów strażackich? A może organizujesz działanie danej jednostki? Z tego powodu bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z...

Imienniki strażackie 

Zajmujesz się wykonywaniem mundurów strażackich? A może organizujesz działanie danej jednostki? Z tego powodu bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z imienników, czyli naszywek na mundur, które posiadają imię oraz nazwisko noszącego go strażaka. Nasze produkty wyróżnia precyzja wykonania oraz wytrzymałość. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Imienniki do munduru strażackiego

Imienniki strażackie są bardzo skutecznym sposobem na urozmaicenie wyglądu munduru czy odzieży ochronnej, ale nie tylko. Mianowicie, podczas bardziej skomplikowanych akcji, w których udział biorą strażacy z różnych jednostek, komunikacja między nieznajomymi może być utrudniona. Tymczasem umieszczenie imiennika strażackiego umożliwia innym osobom szybkie skierowanie polecenia do konkretnej osoby, dzięki czemu podejmowane działania mogą zostać zrealizowane szybciej przez właściwe dla nich osoby. Imienniki są szczególnie polecane strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Imienniki OSP - profesjonalne imienniki strażackie

Imienniki na mundur OSP są wykonywane z wysokiej jakości tkaniny, dzięki czemu są doceniane nie tylko za swój wygląd oraz użyteczność, ponieważ otrzymują pozytywne opinie za wytrzymałość. Z tego powodu mogą zdobić mundur przez praktycznie cały okres jego użytkowania przez danego strażaka. Imienniki strażackie znajdujące się w ofercie naszego sklepu to kwintesencja świetnej jakości!

Zróżnicowane imienniki strażackie - sklep internetowy

Posiadamy w ofercie różne imienniki strażackie. Imię nie jest drukowane, ale haftowane za pomocą specjalistycznych urządzeń. Dzięki temu istnieje możliwość zamówienia napisów w różnych kolorach. Ponadto możemy dodatkowo nanieść na produkt informację o grupie krwi czy stanowiskiem pełnionym w jednostce. Wszystkie naszywki są podszyte mocnym rzepem, dlatego w razie potrzeb można je łatwo wymienić na inne modele.

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Imienniki strażackie