Pagony

Pagony

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Pagony wojskowe

Pagony to elementy umundurowania odróżniające żołnierzy różnych stopni wojskowych lub według pełnionych przez nich funkcji. Są to zróżnicowane naszywki...

Pagony wojskowe

Pagony to elementy umundurowania odróżniające żołnierzy różnych stopni wojskowych lub według pełnionych przez nich funkcji. Są to zróżnicowane naszywki umieszczane  na naramiennikach kurtki mundurowej, a także na koszuli. Stopnie wojskowe za pomocą odpowiedniej symboliki wyznaczają miejsce i stanowisko żołnierza w wojskowej hierarchii. 

Oferujemy pagony dla wszystkich formacji wojskowych (lądowej, morskiej i lotniczej). Dzięki umieszczonym stopniom wojskowym na pagonach widoczna jest informacja o przynależności żołnierza do odpowiedniej formacji i pełnionej w niej funkcji. Posiadamy naszywki dla żołnierzy wszystkich stopni i formacji.

Oferta pagonów – stopnie wojskowe

Zapraszamy Cię do zapoznania się z szeroką ofertą pagonów wojskowych dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy asortyment odpowiedni zarówno do umundurowania wyjściowego, jak i polowego. Jako sprawdzony i znany dostawca akcesoriów i odzieży militarnej, gwarantujemy towar spełniający wszelkie wymagania MON, wykonany z największą dbałością o szczegóły i z materiałów wysokiej jakości. Nowoczesna, zaawansowana technologicznie metoda haftu komputerowego umożliwia uzyskanie doskonałego wyglądu i dużej widoczności i trwałości oferowanych pagonów. Stopnie wojskowe z uwagi na specyficzne przeznaczenie wykonywane są zgodnie z obowiązującą kolorystką, zachowując wymagane parametry i rozmiar.

Oferta sklepu – pagony wojskowe i nie tylko

Oferowany asortyment pochodzi od znanych i cenionych producentów odzieży i asortymentu wojskowego, posiada wszelkie certyfikaty i atesty (jeżeli są wymagane do tej grupy asortymentu). To bardzo wytrzymałe akcesoria, które zostały stworzone tak, by zachowywały swoje właściwości przez długi czas niezależnie od intensywności użytkowania.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z naszymi dostawcami oferowane ceny są konkurencyjne i umożliwią Ci zakup preferowanego towaru. Specjalizując się w sprzedaży asortymentu militarnego, służymy pomocą w odpowiednim doborze pagonów wojskowych.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z pozostałą ofertą odzieży, galanterii i akcesoriów, zarówno militarnych, jak i przeznaczonych dla służb porządkowych i ratowniczych. Stale dodajemy nowy asortyment do naszej oferty zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. 

Do każdego zamówienia podchodzimy z największą starannością i uwagą, a towar wysyłamy na bieżąco. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy Cię do zapoznania się z pozytywnymi opiniami i komentarzami naszych klientów na temat sklepu.

Pagony