STRAŻ POŻARNA

STRAŻ POŻARNA

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Straż pożarna, jako jednostka mundurowa, ma charakterystyczne, specjalistyczne ubrania. Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, odzież straży...

Straż pożarna, jako jednostka mundurowa, ma charakterystyczne, specjalistyczne ubrania. Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, odzież straży pożarnej podlega jego przepisom. Odzież strażacka składa się z zestawu galowego, wyjściowego oraz codziennego. Każdy rodzaj zestawu musi odpowiadać ustanowionym normom, spełniać określone warunki i być odpowiedni do specyficznego środowiska strażaków, czyli musi być odporny i wytrzymały na panujące warunki. Odzież straży pożarnej, jak sama jednostka, jest zobowiązana do wzbudzania zaufania i szacunku, dlatego też wykonywana jest ze zgodnie z panującymi przepisami.

 

Odzież dla straży pożarnej

 

W naszym sklepie, prezentujemy szeroki wybór odzieży dla straży pożarnej, a przede wszystkim koszulek typu T-shirt. Ubrania dla strażaków wyprodukowane są z najlepszej jakości materiałów (bawełna) oraz w kolorach przyporządkowanych dla poszczególnych jednostek mundurowych. Mając na uwadze rolę jednostki oraz charakterystykę pracy osób w niej zatrudnionych, oferujemy produkty wysokiej klasy, z przyjaznych dla człowieka materiałów, nie ograniczających ruchów, podczas  intensywnej i niebezpiecznej pracy strażaka.


Ubrania dla straży pożarnej są wykonane estetycznie, z największą dbałością o szczegóły. Współpracujemy ze znanymi i szanowanymi producentami odzieży, mającymi bogate doświadczenie w produkcji odzieży specjalistycznej, jaką niewątpliwie jest odzież dla jednostek straży pożarnej.
Szczególnie polecamy klasyczne, czarno białe koszulki PSP, na których jest możliwość umieszczenia z nazwą swojej jednostki strażackiej.

 

Koszulki T-shirt Straż Pożarna

 

Proponujemy również koszulki T-shirt, które nawiązują wyglądem do specjalistycznej odzieży, jednak idealnie nadają się do codziennego użytku, np. na siłowni. Koszulki wyglądają bardzo estetyczne, mają kolorowe i trwałe nadrukami. Przyjemny w dotyku materiał zwiększa komfort noszenia.

Oferta naszego sklepu jest nieustannie aktualizowana i wciąż uzupełniana o nowe produkty, aby zagwarantować Ci jak największy wybór. Współpracując z wybranymi dostawcami, mamy na uwadze, aby proponowane ceny były dla Ciebie zachęcające, atrakcyjne i umożliwiły Ci udane zakupy.

 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą odzieży i akcesoriów dla służb mundurowych, ratunkowych i lotnictwa. Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią pomogą Ci w doborze odpowiedniego produktu. Szerokie grono zaufanych klientów chętnie dzieli się komentarzami i opiniami na nasz temat, dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z nimi.

STRAŻ POŻARNA