Grupy Krwi

Grupy Krwi

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Naszywki z oznaczeniem grupy krwi są standardowym elementem umundurowania, które w sytuacjach zagrożenia życia pozwalają służbom ratunkowym i medycznym na szybką...

Naszywki z oznaczeniem grupy krwi są standardowym elementem umundurowania, które w sytuacjach zagrożenia życia pozwalają służbom ratunkowym i medycznym na szybką identyfikację dawcy, a co za tym idzie sprawną pomoc poszkodowanym. Z tego względu przygotowaliśmy trwałe i wysokiej jakości naszywki tego typu, które dodatkowo wyróżniają wyjątkowo atrakcyjna cena oraz bardzo dobre opinie.

Naszywki z grupą krwi – wygodne w użyciu

W ofercie naszego sklepu dostępne są naszywki z oznaczeniem dowolnej grupy krwi użytkownika. Każda z nich posiada oznaczenie samej grupy oraz informację na temat antygenu Rh w języku angielskim. Emblematy mają wyraźny, lekko wypukły nadruk, który ułatwia ich odczytanie w każdych warunkach, także w przypadku zabrudzenia odzieży wierzchniej. Dostępne w naszej ofercie naszywki możesz przyczepić w widocznych miejscach na mundurze lub oporządzeniu taktycznym, aby były one z daleka widoczne. Każdy z produktów podszyty jest mocnym, jednostronnym rzepem, który ułatwia jego przyczepienie do każdego rodzaju powierzchni.

Naszywki: grupa krwi – wysoka jakość

Wszystkie naszywki dostępne w ofercie naszego sklepu, w tym naszywki z grupą krwi, są wykonane metodą haftu komputerowego, który jest obecnie najtrwalszą z dostępnych technologii stosowanych przy produkcji naszywek na odzież. Podczas produkcji emblematów z oznakowaniem grupy krwi, nici wbijane są w specjalne podłoże, tworząc wybrany wzór grafiki. Dzięki temu, że wkłucia są wykonywane maszynowo, są gęste i precyzyjne, co sprawia, że żadna z nici nie wystaje ponad powierzchnię naszywki oraz zabezpiecza haft przed przypadkowym uszkodzeniem, zaczepieniem czy starciem w kontakcie z ostrą powierzchnią.

Oznakowanie jest odporne na wielokrotne pranie mechaniczne, także w wysokich temperaturach, dlatego możesz bez obaw umieścić naszywkę na mundurze. Nasze aplikacje z grupą krwi wykonane w technice haftu komputerowego nie zmieniają koloru, nie płowieją ani się nie wycierają, nawet przy intensywnej eksploatacji. Każda naszywka z grupą krwi jest odporna na działanie wilgoci oraz silnego promieniowania UV, dlatego może być używana nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Estetyczne i trwałe wykonanie – naszywki z grupą krwi

Każda z dostępnych w naszej ofercie naszywek wyróżnia się wyjątkowo estetycznym wykończeniem. Haft jest zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo, dostępne w naszym sklepie emblematy są wykonane z wysokiej jakości materiału, z którego szyte są obecnie mundury Wojska Polskiego, co pozwala na dopasowanie emblematów do odzieży wojskowej.

Grupy Krwi