Naszywki straż pożarna / OSP

Naszywki straż pożarna / OSP

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Odzież i naszywki dla strażaków

Odzież i naszywki dla strażaków

W naszym sklepie internetowym klienci znajdą ubrania dla strażaków, które są dostosowane do wymagań, jakie ustawodawca stosuje wobec odzieży tego typu. Oprócz odzieży nasz sklep oferuje też zróżnicowane akcesoria dla strażaków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że strażacy często narażeni są na ekstremalne warunki pracy. Specyfika tego zawodu wymaga, aby odzież strażacka cechowała się odpowiednią odpornością na działanie wysokich temperatur oraz wody. Oferowana przez nas odzież ma też chronić na wypadek kontaktu z substancjami chemicznymi. Jednocześnie została tak zaprojektowana, aby maksymalnie umożliwiać swobodną pracę w trudnych warunkach. Nie krępuje ruchów i pozwala na pracę w skomplikowanych pozycjach.

Naszywki ochotniczej straży pożarnej,koszulki i ubrania strażackie

Odzież oraz naszywki OSP, którą klienci mogą zakupić za pośrednictwem naszego sklepu, wykonana została z materiałów, które dostosowują się do zmiennych warunków pogodowych. Są one jednocześnie przewiewne, co ułatwia prace w wyższych temperaturach, a jednocześnie skutecznie chronią przed niską temperaturą. Sam dobór materiałów sprawia, że odzież jest niezwykle trwała i przez długi czas zachowuje swoje pierwotne, fabryczne właściwości. Nie ściera się i nie wypacza, a jednocześnie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jest też wykonana z tkanin, które są odporne na rozerwanie i zapewniają dobrą wchłanialność potu. Można ją często prać, przy użyciu szeregu środków czyszczących, co nie wpłynie na jej wartości użytkowe. W naszym sklepie klienci mogą zakupić odzież dostosowaną do specyfiki tego zawodu. Spełniającą najwyższe wymagania.

Naszywki straż pożarna / OSP