Racje żywnościowe

Racje żywnościowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Każda osoba, która w jakikolwiek sposób miała styczność ze służbą wojskową, wie, jak ważne w tym obszarze są posiłki. Zależy od nich bardzo dużo - powszechną wiedzą...

Każda osoba, która w jakikolwiek sposób miała styczność ze służbą wojskową, wie, jak ważne w tym obszarze są posiłki. Zależy od nich bardzo dużo - powszechną wiedzą jest, że żołnierz głodny i zmęczony nie będzie miał siły na wykonywanie rozkazów, co samo w sobie jest bardzo problematyczne.

Właśnie dlatego w miejscach, gdzie nie ma warunków do gotowania, wydaje się wojskowym specjalnie przygotowane racje żywnościowe, które zawierają odpowiednie stężenie składników odżywczych i zapewniają optymalną ilość energii.

Racje żywnościowe długoterminowe to także doskonała opcja dla wszystkich osób, które lubią survival i wyprawy w nieznane. Łatwo je schować, a także doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie nie ma dostępu do kuchni ani nie można rozpalać ognia. To świetne rozwiązanie, kiedy planujemy zaszyć się gdzieś z dala od cywilizacji na kilka dni.

W tej kategorii w naszym sklepie internetowym można znaleźć wysokiej jakości racje żywnościowe wojskowe przygotowane z myślą o żołnierzach oraz miłośnikach outdooru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Wysokiej jakości racje żywnościowe wojskowe

Na tej podstronie w naszym sklepie możesz nabyć tzw. MRE, czyli wojskowe racje żywnościowe, które skłądają się z doskonale zbilansowanych, smacznych składników. Taka jednostka jest ekwiwalentem pełnoprawnego posiłku (lub nawet kilku - wszystko zależy od producenta i typu racji).

Bardzo ważnym atutem każdej racji żywnościowej dostępnej w tej kategorii jest to, że są to produkty bardzo wysoko energetyczne. Oznacza to, że na 100 g posiłku przypada wysoka liczba kalorii, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu nawet w bardzo trudnych warunkach.

Dostępne w naszym sklepie racje żywnościowe to tzw. pakiety cywilne - ich zawartość jest taka sama jak tych, które otrzymują żołnierze. Produkty różnią się jedynie szatą graficzną opakowania.

Liofilizowane racje żywnościowe dla wojska

Jedzenie zawarte w racjach żywnościowych poddaje się procesowi liofilizacji. Oznacza to, że najpierw przeszło obróbkę termiczną (mrożenie), a następnie zostało wysuszone, dzięki czemu okres przydatności do spożycia się wydłuża.

Z tą technologią mamy styczność na co dzień - nie tylko w przypadku racji żywnościowych, ale także innych produktów, np. kawy rozpuszczalnej. Jest to proces całkowicie bezpieczny i stosowany już od wielu lat. Dzięki temu nie trzeba martwić się o to, że racja żywnościowa się zmarnuje - liofilizowane produkty zyskują trwałość nawet na kilka lat.

Wybierz profesjonalny sklep z artykułami dla wojska

Wybierając nasz sklep, stawiasz na pełen profesjonalizm i skrupulatne podejście do klienta. Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając kupującym dostęp do bardzo wysokiej jakości produktów klasy wojskowej, ale nie tylko.

Od samego początku funkcjonowania naszej firmy zależy nam na tym, aby każda osoba, która nas odwiedzi, mogła nabyć u nas to, czego aktualnie potrzebuje. Właśnie z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby oferta była jak najbardziej rozbudowana.

Dotychczasowi klienci bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat naszej działalności. W swoich opiniach podkreślają profesjonalne podejście, szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Racje żywnościowe