OSP

OSP

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Naszywki straż pożarna - sklep internetowy Extreme Wear

W naszym sklepie kupisz wysokiej jakości haftowane naszywki OSP. Wszystkie z nich są wykonane z najlepszych materiałów...

Naszywki straż pożarna - sklep internetowy Extreme Wear

W naszym sklepie kupisz wysokiej jakości haftowane naszywki OSP. Wszystkie z nich są wykonane z najlepszych materiałów przy użyciu innowacyjnych technologii komputerowego haftu. W ofercie posiadamy różnorodne naszywki dla OSP, dlatego jesteśmy pewni, że każdy strażak znajdzie u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb i upodobań. Posiadamy emblematy podszyte mocnym rzepem o wymiarach 100x75, zgodnych z regulaminem. Na każdej z naszywek znajduje się herb straży pożarnej wykonany z najwyższą starannością. W naszym sklepie możesz zamówić emblemat z własnym tekstem lub klasyczną naszywkę z napisem OSP. Treści zamieszczane na produktach wyszywane są szarą nicią na czarnym tle. Zachęcamy do przejrzenia zdjęć poglądowych oferowanych naszywek na mundur OSP. 

Naszywki straż - cena 

Ceny naszywek na mundur OSP są zróżnicowane. Najtańszą opcją są emblematy klasyczne z herbem straży pożarnej i napisem OSP. Nieco droższe są produkty, na których możesz umieścić własny tekst. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny poszczególnych naszywek, przejdź do asortymentu. Pod każdym produktem znajduje się informacja o cenie. Jeśli masz wątpliwości, pytania lub problem ze złożeniem zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Postaramy się, jak najszybciej odpowiedzieć i rozwiązać Twój problem. Zapraszamy serdecznie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Naszywki na mundur OSP - opinie naszych klientów 

Jesteś zainteresowany zakupem naszych naszywek OSP? Zastanawiasz się, czy spełnią one Twoje oczekiwania? Jesteśmy pewni, że zachwycą Cię swoją estetyką i standardem wykończenia. Wysoką jakość oferowanych produktów potwierdzają pozytywne opinie klientów. Gwarantujemy, że wszystkie nasze naszywki na mundur OSP są tworzone z najwyższą starannością i dbałością o detale. Oferowane przez nas emblematy wybierane są przez strażaków z całej Polski. Dołącz do nich, składając zamówienie. Zapraszamy serdecznie do zakupu!

OSP