szeregowy

szeregowy

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Ofertę naszego sklepu uzupełniliśmy oczywiście o szeroką ofertę oznaczeń dla sił Wojska Polskiego. Jednym z podstawowych stopni, od których...

Ofertę naszego sklepu uzupełniliśmy oczywiście o szeroką ofertę oznaczeń dla sił Wojska Polskiego. Jednym z podstawowych stopni, od których zaczyna każdy żołnierz, jest szeregowy. Naszywka szeregowego nie posiada na polu żadnego haftu, co jest zgodne z oznaczeniem rangi żołnierza w tymże stopniu.

Dystynkcje Wojska Polskiego są oznaczane na mundurze polowym za pomocą haftowanych naszywek, podszytych rzepem. Dzięki takim emblematom jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować stopień żołnierza oraz jego stanowisko w wojsku. Oznaczenia stopni dostępne w naszym sklepie są wykonane z dbałością o każdy detal, co zwiększa wytrzymałość produktu.

Naszywki z oznaczeniem stopnia najczęściej są umieszczane na rękawie, ale nie jest to regułą. Coraz częściej emblematy z rangą stopnia są oznakowane na lewej piersi, co ułatwia widoczność i dostęp do naszywki. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostrzeżemy stopień wojskowy żołnierza, który jest przed nami. W naszej ofercie udostępniamy oba rodzaje naszywek ze stopniem szeregowego.

Naszywki szeregowy - materiały

Nasze naszywkisą wykonane z materiałów kontraktowych, zgodnych z rozporządzeniem MON. Wymiary emblematów oraz rodzaj materiału i podszycie rzepem pozwala nam dopasować dystynkcję do konkretnego elementu umundurowania, jak chociażby bluzy Gore-Tex czy beretu. Staranne obszycie brzegów naszywki metodą overlock wydłuża jej żywotność i chroni przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, a także zwiększa odporność materiału naszywek na zużycie podczas czyszczenia umundurowania.

Jako dodatkowy walor warto wspomnieć o możliwości doboru konkretnego kamuflażu naszywki do rodzaju umundurowania. Należy pamiętać, że modele emblematów dla konkretnych jednostek mogą się od siebie różnić kolorystyką.

Zalety dystynkcji dostępnych w Extremewear

W naszym sklepie oferujemy naszywki z wieloma oznaczeniami stopni Wojska Polskiego, jak m.in. szeregowy, kapral, plutonowy czy sierżant. Są to naszywki z wysokiej jakości materiałów, dostępne w przystępnej cenie. Jeśli zależy Ci na dystynkcje wojskowe z materiałów wysokiej jakości, zgodne
z wymaganiami MON, które będą służyć długo, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Wiele opinii żołnierzy oraz uczniów klas wojskowych świadczy o bardzo dobrym wykonaniu naszywek. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą innych naszywek ze stopniami w korzystnej cenie, zapraszamy do zapoznania się z kategorią „Naszywki” na naszej stronie internetowej.

 

szeregowy