starszy szeregowy

starszy szeregowy

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Naszywki służą szybkiemu określeniu hierarchii wojskowej tak, aby nie ulegała ona wątpliwości i była dobrze rozpoznawalna. Tego rodzaju oznaczenia obecne były wśród...

Naszywki służą szybkiemu określeniu hierarchii wojskowej tak, aby nie ulegała ona wątpliwości i była dobrze rozpoznawalna. Tego rodzaju oznaczenia obecne były wśród związanych z orężem ludzi już od dawna, choć na przestrzeni wieków przyjmowały rożne formy. Wielowiekowa tradycja dystynkcji wojskowych wyznaczyła pewne ścisłe zasady ich eksponowania. W Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej naszywki z określeniem stopnia umieszcza się na naramiennikach, klatce piersiowej, nakryciu głowy i lewej piersi kurtki mundurowej. Zwyczajowo są noszone przez osoby związane z wojskiem, ale spotykane są też obecnie wśród wszelkich pasjonatów militariów.

Naszywki ze stopniem starszy szeregowy

Ten najwyższy stopień w korpusie szeregowych Wojska Polskiego oznaczany jest jako jedna pozioma belka. Dystynkcja ta posiada długą tradycję, sięgającą czasów tuż po odzyskaniu niepodległości w 1918roku. W naszym sklepie militarnym znajdziecie kompletny zestaw naszywek ze stopniem starszego szeregowego, obowiązujących aktualnie w Wojsku Polskim. Naszywki występują we wzorze Wz2010 i Wz93 - do niedawna stanowiącym standardowe wyposażenie wojskowe. Oprócz tego posiadamy czarną naszywkę na kurtkę szuszuoraz inne potrzebne elementy oznaczeń stopnia starszego szeregowego.

Wszystkie nasze naszywki wyhaftowane zostały z dbałością o szczegóły oraz zgodnością z rozporządzeniami MON. Wyposażone są one w mocny rzep, spełniający odpowiednie standardy użytkowania. Jako producenci tego rodzaju akcesoriów, dokładamy wszelkich starań, aby zachowaćjak najlepszą trwałość i jakość. Doskonale wiemy, w jakim celu będą użyte, dlatego wytrzymałość stoi na pierwszym miejscu.

Naszywki wojskowe - cena

Naszywki oferujemy w przystępnej cenie, która z pewnością zadowoli każdego zainteresowanego. Grono to jest zaś szczególnie liczne, zważywszy na fakt niesłabnącego zainteresowania umundurowaniem Polskich Sił Zbrojnych. Oferta ta skierowana jest więc zarówno do osób związanych z Wojskiem Polskim, jak też kolekcjonerów i pasjonatów. Należy jednak pamiętać, że noszenie oznaczeń starszego szeregowego, jak i innych stopni wojskowych przez osoby ich nieposiadające jest prawnie zabronione. Jednak nasza oferta z pewnością spełni wszelkie wymagania oraz odpowie na potrzeby, ponieważ wszystkie produkty wykonywane są z pełnym poczuciem staranności, ale również zgodnie z wszelkimi wytycznymi postawionymi przez MON.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą, jak również innymi dostępnymi produktami na stronie sklepu. Mamy nadzieję, że nasze wyroby zyskają Wasze uznanie i pozytywną opinię. 

 

starszy szeregowy