plutonowy

plutonowy

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Plutonowy

 

Plutonowy to stopień podoficerski niższy od sierżanta, a wyższy od...

Plutonowy

 

Plutonowy to stopień podoficerski niższy od sierżanta, a wyższy od starszego kaprala. Został on wprowadzony w polskim wojsku w 1919 roku. Naszywki oznaczające stopień plutonowego w wojsku umiejscowione są na naramiennikach lub na czapce i oznacza się je czterema belkami.


Podobnie jak całe umundurowanie plutonowego jako żołnierza Wojska Polskiego tak samo naszywki wykonywane są  zgodnie z obowiązującymi parametrami, rozmiarami oraz kolorystyką. Projekty odzieży oraz emblematy i naszywki są kontrolowane przez MON. Te widniejące na odzieży żołnierzy umożliwiają rozpoznanie stopnia w hierarchii wojskowej i pełnionej przez nich funkcji.

 

Plutonowy – naszywki najwyższej jakości

 

Oferujemy profesjonalne wojskowe naszywki wykonane zgodnie z rozporządzeniem MON i spełniające najwyższe, restrykcyjne kryteria. Asortyment pochodzi od znanych i rzetelnych producentów, doświadczonych w produkcji odzieży i asortymentu dla służb militarnych. Oferowany towar jest wysokiej jakości i wykonany został z największą dbałością o każdy szczegół. Nie mechaci się i nie strzępi dzięki precyzyjnemu wykończeniu, a mocny rzep umożliwia stabilne i bezpieczne umiejscowienie naszywki w odpowiednim miejscu. Nowoczesna metoda haftu komputerowego umożliwiła uzyskanie wysokich aspektów wizualnych i wymaganej jakości naszywki. Z uwagi na specyfikę warunków pracy żołnierzy prezentowany asortyment jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne oraz inne czynniki.


Prezentujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria dla służb wojskowych, ratowniczych i porządkowych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętu przeznaczonego do wypraw survivalowych. Jako doświadczony dostawca wyspecjalizowanego sprzętu i odzieży zapewniamy wysokiej klasy obsługę i pomoc w doborze odpowiedniego towaru zgodnego z Twoimi preferencjami.
Dzięki udanej współpracy z naszymi kontrahentami gwarantujemy atrakcyjne ceny, umożliwiające Ci swobodny zakup wybranych produktów. Aby zagwarantować Ci szeroki wybór asortymentu,  regularnie aktualizujemy ofertę naszego sklepu, poszerzając ją o nowości.

Naszywki wojskowe i inne akcesoria militarne

 

Jako sprawdzony, znany i ceniony dostawca odzieży, emblematów, naszywek oraz pozostałego asortymentu wojskowego, zapraszamy Cię do zapoznania się z pozytywnymi opiniami i komentarzami na nasz temat, pozostawionymi przez naszych zadowolonych klientów.Z przyjemnością zapraszamy Cię do skorzystania z naszej bogatej oferty i życząc udanych zakupów, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

 

plutonowy